goapps https://www.goapps.co.il מה שצריך לדעת על פיתוח אפליקציות Mon, 03 Jan 2022 12:02:43 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.9 הדרך של הילדים שלכם לעולם ההייטק: הורים הכירו – Top Edu https://www.goapps.co.il/2021/12/29/top-edu/ Wed, 29 Dec 2021 08:18:19 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=407 בתור הורים לילדים, אנחנו בטוחים שחשוב לכם לעשות ככל הניתן על מנת להעניק להם את הכלים החיוניים שיעזרו להם בעתיד בחייהם המבוגרים. זה אומר כמובן לדאוג להם למסגרות חברתיות מתאימות ולוודא שהם אכן רוכשים כישורים חברתיים חשובים, לוודא שהם מצליחים בלימודים ושהם לא מרגישים בפיגור אחרי כל הכיתה וכמובן, חשוב גם לדאוג להם להעשרה ואימוץ […]

הפוסט הדרך של הילדים שלכם לעולם ההייטק: הורים הכירו – Top Edu הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
בתור הורים לילדים, אנחנו בטוחים שחשוב לכם לעשות ככל הניתן על מנת להעניק להם את הכלים החיוניים שיעזרו להם בעתיד בחייהם המבוגרים. זה אומר כמובן לדאוג להם למסגרות חברתיות מתאימות ולוודא שהם אכן רוכשים כישורים חברתיים חשובים, לוודא שהם מצליחים בלימודים ושהם לא מרגישים בפיגור אחרי כל הכיתה וכמובן, חשוב גם לדאוג להם להעשרה ואימוץ של תחומי ידע חדשים, וזה משהו שבהחלט ניתן לעשות דרך חוגים כאלו ואחרים. ואם בשנים עברו, הורים לילדים חלמו עבורם שיגדלו ויהיו רופאים או עורכי דין (מקצועות נפלאים שכבודם במקומם מונח), נראה שהורים בימינו מבינים עד כמה חשוב לילדים לרכוש ידע טכנולוגי וכי הדרך להתפרנס ולהצליח בעולם העסקים כיום זה להיות בעל רקע טכנולוגי שכזה. בדיוק בגלל זה שווה לדעת שניתן למצוא כיום חוגי העשרה נהדרים שעוסקים בדיוק בדברים הללו ומספקים לילדים כניסה חלקה בכיף אל תוך העולם המחשבים. אנו רוצים להכיר לכם כעת את Top Edu, חברה מובילה העוסקת בהוראת מקצועות טכנולוגיים ומציעה גם חוגי לילדים ונוער, בואו נכיר אותם.

קורסים נהדרים לילדים ונוער

אז קודם כל שווה לדעת כי ניתן למצוא לא מעט קורסים מעניינים ובעיקר רלוונטיים לעולם שבו אנו חיים עבור בני נוער וילדים. לכל המידע לחוגי פיתוח אפליקציות לילדים וקורסי העשרה שונים לילדים ובני נוער מומלץ להיכנס לקישור, וכעת בואו נכיר כמה אפשרויות על קצה המזלג:

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד:

קורס ייחודי המתמקד בהקניית כלים ומיומנות פיתוח אפליקציות באמצעות שפת התכנון JAVE ונוגע בכל הנושאים החשובים והרלוונטיים כיום הקשורים בבניית אפליקציות. הקורס שמתאים לתלמידי ט' עד י"ב מאפשר להם הלכה למעשה להרוויח כסף במהלכו דרך הצבה של האפליקציות בחנות של אנדרואיד. הקורס מקיף וכולל למידה של הבסיס החשוב של שפת התכנות JAVA וכן נושאים בסיסיים וחשובים לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד באופן כללי.

פיתוח צ'אט בוט מבוסס בינה מלאכותית:

בוטים הם בלי ספק הכלי המשמעותי ביותר של דורינו והיום כל עסק רציני משקיע לא מעט בפיתוח בוטים חכמים שיאפשרו אוטומציה של תהליכים שונים ויחסכו הרבה מאד כסף. במסגרת הקורס שמתאים לתלמידי כיתות ט' עד י"ב, לומדים התלמידים לפתח צ'אט בוט באמצעות הכלי החכם של IBM וילמדו כיצד ניתן לשלב אותו באתרי אינטרנט שונים. בסיום הקורס ילמדו התלמידים כיצד ניתן להטמיע בוטים כאלו באתרים מסוגים שונים.

תכנית WiseKids:

תכנית מיוחדת לתלמידי כיתות ז' עד ט' שפותחה לפני מספר שנים במטרה לתת מענה לבעיות שעלו אצל מורים למדעי המחשב בגילאים הללו. מדובר על תכנית שחושפת את התלמידים אל רזי עולם התכנות ומאתגרת אותו דרך מטלות חוותיות שמתקשרות אל עולם התוכן של ילדים.

על אודות Top Edu

אם אתם תוהים מדוע מומלץ לבחור דווקא ב-Top Edu, שווה לדעת כי מדובר על אחת החברות הוותיקות בתחום. היא עובדת מזה שנים בשיתוף פעולה מלא עם גורמים כמו משרד החינוך וצה"ל במטרה להכשיר את הדור הבא של אנשי הטכנולוגיה בישראל. הצוות של החברה כולל 150 מדריכים ותיקים בתחומים טכנולוגיים שונים עם התמחות ספציפית בהדרכה של אוכלוסיות שונות, ובפרט מדריכים שיודעים לעבוד עם ילדים ובני נוער.

בשורה התחתונה, אם גם אתם מבינים את החשיבות של קידום הילדים באפיקים טכנולוגיים שונים לקראת החיים הבוגרים שלהם ורוצים לעורר את סקרנותם, אין ספק שכדאי לכם להכיר את האפשרויות המעולות שמציעה חברת Top Edu בתחום.

הפוסט הדרך של הילדים שלכם לעולם ההייטק: הורים הכירו – Top Edu הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
רוצים להוציא אזרחות פורטוגלית? באתר Portugal Passport תקבלו את כל הפרטים https://www.goapps.co.il/2021/12/28/portugal-passport/ Tue, 28 Dec 2021 12:10:27 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=411 בשנים האחרונות המודעות של הציבור הישראלי לגבי הוצאת דרכון פורטוגלי חצתה שיאים, וזאת לאור תיקון לחוק שעבר בשנת 2015 ובמסגרתו אישרה ממשלת פורטוגל באופן חסר תקדים אפשרות להוצאת דרכון וקבלת אזרחות לישראלים אשר מוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל. מדובר בתיקון עוול היסטורי המאפשר לכם כישראלים לקבל הזדמנות לפתוח דף חדש מעבר לים, […]

הפוסט רוצים להוציא אזרחות פורטוגלית? באתר Portugal Passport תקבלו את כל הפרטים הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
בשנים האחרונות המודעות של הציבור הישראלי לגבי הוצאת דרכון פורטוגלי חצתה שיאים, וזאת לאור תיקון לחוק שעבר בשנת 2015 ובמסגרתו אישרה ממשלת פורטוגל באופן חסר תקדים אפשרות להוצאת דרכון וקבלת אזרחות לישראלים אשר מוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל. מדובר בתיקון עוול היסטורי המאפשר לכם כישראלים לקבל הזדמנות לפתוח דף חדש מעבר לים, ולקבל שלל רחב של יתרונות הכוללים בין היתר: כניסה לארה"ב ולאוסטרליה ללא צורך בוויזה, עבודה חוקית בפורטוגל, מעבר חופשי בין מדינות אירופה וכן שלל הטבות אותן מעניקה ממשלת פורטוגל לאזרחיה. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן אותה מומלץ לנצל כבר עכשיו, כאשר היום ניתן להתחיל את ההליך כמו גם לקבל פרטים מלאים דרך אתר Portugal Passport הנחשב לאחד המוביל בתחום של הוצאת אזרחות פורטוגלית.

הוצאת דרכון – כך תוכלו לעשות זאת בקלות, ומבלי לצאת מהבית

אתר Portugal Passport מנוהל ומעודכן על ידי דרור חייק, עורך דין בעל ניסיון של שנים רבות בהוצאת דרכון פורטוגלי. את האתר הקים חייק מתוך מטרה לספק לקהל הישראלי את המידע העדכני ביותר בנוגע להוצאת דרכון, כולל השלבים הנדרשים וכן אפשרות להתחיל בתהליך בדיקת הזכאות הראשונית דרך הפלטפורמה האינטרנטית. מדובר בבדיקה שנועדה לבחון האם שם המשפחה שלכם מופיע ברשומות של הקהילה היהודית אשר קיבלה מטעם ממשלת פורטוגל הרשאה לבדיקה וקבלת אישור עקרוני לתחילת ההליך, כאשר לאחר מכן נדרש יהיה להגיש מסמכים שונים הכוללים בין היתר צילום של תעודת זהות ודרכון, תעודת יושר וכן מסמכים משפחתיים המוכיחים כי אכן מדובר בצאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל. בעקבות הביקוש הרב, התהליך של הוצאת דרכון התארך באופן משמעותי והוא כיום עומד על ממוצע של בין שנה וחצי ועד שלוש שנים. על כן, כל שלב בדרך חייב להתבצע ברמת דיוק מקסימלית, וזאת מתוך מטרה להימנע מטעויות שלא רק יעכבו את התהליך אלא גם עשויות להוביל לדחיית הבקשה לקבלת דרכון. דרך האתר תוכלו לקבל את כל המידע העדכני ביותר, כל זאת מתוך מטרה ליצור הליך שיגדיל את הסיכויים לקבל דרכון

מהם השלבים בדרך להוצאת דרכון?

כפי שניתן לראות באתר, השלבים בדרך להוצאת דרכון כוללים בין היתר הגשת מסמכים מתורגמים לפורטוגזית אשר מוכיחים כי אכן מדובר בצאצאים של אנוסי פורטוגל וספרד, כאשר לאחר מכן תידרשו להעביר מסמכים נוספים כמו תעודת יושר וכן מסמכים נוספים על פי הדרישה, כחלק מתהליך בירוקרטי שנועד להבטיח כי אתם אכן עומדים בתנאים להוצאת דרכון. ליווי מקצועי מצד עורך דין מקצועי המתמחה בתחום ובעל קשרים ענפים הוא זה שיוביל להצלחת התהליך, ועדות לכך ניתן למצוא באלפי הישראלים שכבר עכשיו מחזיקים בדרכון נחשק זה, בעקבות עבודה צמודה עם עורך דין כמו עורך הדין חייק המתמחה בתחום ואשר הקים את האתר לטובת הנגשת מידע ויצירת הזדמנויות חדשות בעבור ישראלים שעומדים בקריטריונים.

כל המידע – תחת קורת גג אחת

היכולת לקבל את כל המידע החשוב הזה תחת קורת גג אחת מהווה דרך מצוינת להתעדכן בשלבים הנדרשים בדרך להוצאת דרכון, וזאת מאחר ולא מעט ישראלים נוטים לחשוב כי הם יכולים לבצע את התהליך בעצמם, אולם מגלים כי בפועל מדובר בתהליך מורכב הדורש התעסקויות רבות כמו גם יצירת קשר עם הקהילה היהודית. באמצעות האתר כמו גם השירות של עו"ד חייק תוכלו לקצר תהליכים, לקבל מידע תחת קורת גג אחת ובהתאם לכך להגדיל את הסיכוי לקבל דרכון שיוביל לא רק לאחזקה של דרכון אלא גם לפתוח דף חדש, מעבר לים.

הפוסט רוצים להוציא אזרחות פורטוגלית? באתר Portugal Passport תקבלו את כל הפרטים הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
פיתוח אפליקציות לעסקים: עם Web3d התוצאה מובטחת https://www.goapps.co.il/2021/12/13/business-application-development/ Mon, 13 Dec 2021 17:31:49 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=402 אם גם אתם מתכוונים לפתח אפליקציה לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה זה פיתוח אפליקציות, מה כולל התהליך ואיך Web3d יכולה לעזור לכם בזה. מה זה פיתוח אפליקציות? בניגוד לשנים עברו שבהן רוב התנועה של הגולשים הייתה מגיעה מהשימוש במחשב הנייח באמצעות גלישה דרך הדפדפן, היום הזמנים השתנו ואנשים פשוט אוהבים לבצע […]

הפוסט פיתוח אפליקציות לעסקים: עם Web3d התוצאה מובטחת הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אם גם אתם מתכוונים לפתח אפליקציה לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה זה פיתוח אפליקציות, מה כולל התהליך ואיך Web3d יכולה לעזור לכם בזה.

מה זה פיתוח אפליקציות?

בניגוד לשנים עברו שבהן רוב התנועה של הגולשים הייתה מגיעה מהשימוש במחשב הנייח באמצעות גלישה דרך הדפדפן, היום הזמנים השתנו ואנשים פשוט אוהבים לבצע את הפעולות שלהם באפליקציות ייעודיות. כיום כמעט אין אתר או רשת חברתית שמכבדים את עצמם שאין להם אפליקציה ייעודית לפעילות שלהן. אם ניקח לדוגמא את פייסבוק, חברה שהבינה שכיום 70% מהגלישה מתבצעת באמצעות סמארטפונים ועשתה את ההתאמה ופיתחה אפליקציה למשתמשים שלה, אפליקציה שכמות הכניסות אליה ביום פורצת כל גבול. בתוך כך, עלה גם בשנים האחרונות הצורך באפיון של אפליקציות בעיצוב ובפיתוח שלהן לסמארטפונים. מדובר בתהליך מורכב וממושך למדי שבמהלכו הגורמים המקצועיים בכל שלבי הפיתוח, שעליהם נפרט מיד, לוקחים חלק אקטיבי בעיצוב של האפליקציה כשהמטרה של כולם היא אחת, עלייה לאוויר עם אפליקציה יציבה שתגדיל את הרווחים לחברה. חברה Web3d כמו למשל, עליה נפרט בהמשך, תסייע לכם בפיתוח וליווי התהליך בכל הקשור לאפליקציה שלכם.

פיתוח אפליקציה – מה השלבים?

אפיון

בשלב הראשון יש לאפיין את האפליקציה, זה למעשה שלב התכנון שיהווה את הבסיס האיתן לכל שלב בתהליך שיגיע בהמשך. מדובר בתהליך שצריכים להשקיע בו את מירב האנרגיות, אם האפליקציה לא תהיה מאופיינת כמו שצריך סביר להניח שגם התוצר הסופי ייראה ככה.

עיצוב

בשלב השני יש לעצב את האפליקציה כך שלמשתמש יהיה נוח להשתמש בה ולא פחות חשוב מזה, שהוא ירצה לחזור אליה שוב ושוב. אפליקציה שממשק המשתמש שלה לא יהיה ידידותי תהיה אפליקציה כושלת שאף אחד לא ירצה להוריד אותה מהחנות.

פיתוח

רק לאחר מכן יוצאים לשלב הפיתוח שבו ממש מתכנתים את האפליקציה וגורמים לה לעבוד כפי שתכננו בשלב האפיון. המפתחים יקבלו את קבצי המקור של העיצוב ויתרגמו אותם לקוד על מנת שהאפליקציה תעבוד כמו שצריך.

פיתוח אפליקציות לעסקים: עם Web3d התוצאה מובטחת

QA

בשלב האפליקציה צריכה לעבור סט רחב של בדיקות QA לפני שהיא יוצאת לחנויות. הבודקים יצטרכו לכתוב תסריטי בדיקה ולמעשה לוודא שהאפליקציה עובדת ללא תקלות ואם יש כאלה, לציין אותן על מנת לבצע סבב תיקונים לפני עלייה לאוויר.

עלייה לאוויר

בשלב האחרון תצטרכו לבנות את האסטרטגיה שלכם לעלייה לאוויר. ברוב המקרים חברות נוהגות לעלות את האפליקציה בצורה שקטה, לנתח את ההצלחה שלה בחנות האפליקציות לתקן באגים וכו'.

איך Web3d יכולה לעזור לכם בזה?

Web3d היא חברה ותיקה ומנוסה שמתמחה בפיתוח אפליקציות תוך התמקדות בעולמות תוכן מתקדמים. היתרון המרכזי של Web3d על פני שאר החברות בתחום באה לידי ביטוי בכך שמדובר בחברה שחושבת מחוץ לקופסה ומעצבת ממשקים חדישים במיוחד שיגרמו למשתמשים להרגיש שיש פה משהו אחר.

בעזרת Web3d תבצעו את תהליך האפיון ביחד ותגיעו לאפיון מדוקדק ומדויק על פי הצרכים שלכם ותוך ניתוח של קהל היעד של האפליקציה. מדובר בחברה שמתמחה במתן פתרונות יצירתיים ללקוחות שלה, חברה שמתנהלת בהתאם לערכים שלמקצועיות גבוהה והתאמה לתחומי העיסוק שלכם, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים שהאפליקציה שהיא תפתח עבורכם תצליח בגדול.

לסיכום

אין ספק שפיתוח אפליקציה זה תהליך מורכב שצריך להתבצע על ידי מיטב המומחים בתחום ועם זאת, חברה מקצועית כמו Web3d תוכל לפתח עבורכם אפליקציה יציבה ואיכותית שתגדיל את ההכנסות של העסק שלכם.

הפוסט פיתוח אפליקציות לעסקים: עם Web3d התוצאה מובטחת הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אפליקציות היכרויות: מי המומלצת ביותר? https://www.goapps.co.il/2021/09/06/dating-apps/ Mon, 06 Sep 2021 06:21:22 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=396 העידן הטכנולוגי שינה את החיים של כולנו מקצה לקצה. הוא שינה את האופן בו אנו מתקשרים אחד עם השני, את הדרך בה אנו רוכשים מוצרים ומחפשים דברים שמעניינים אותנו, ואפילו הפך את השהות שלנו מחוץ לבית להרבה יותר אינטראקטיבית ומחוברת. אך עם כל הכבוד לכל הדברים הללו, אין שום ספק שהשינוי הבולט ביותר בשנים האחרונות […]

הפוסט אפליקציות היכרויות: מי המומלצת ביותר? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
העידן הטכנולוגי שינה את החיים של כולנו מקצה לקצה. הוא שינה את האופן בו אנו מתקשרים אחד עם השני, את הדרך בה אנו רוכשים מוצרים ומחפשים דברים שמעניינים אותנו, ואפילו הפך את השהות שלנו מחוץ לבית להרבה יותר אינטראקטיבית ומחוברת. אך עם כל הכבוד לכל הדברים הללו, אין שום ספק שהשינוי הבולט ביותר בשנים האחרונות הוא האופן בו אנשים מכירים למטרות זוגיות ויחסים אינטימיים. אם בעבר פגישות כאלו היו נעשות בצורה בלעדית באופן פרונטלי במקומות בילוי ובמסגרות חברתיות שונות, פשוט כי לא הייתה אף דרך אחרת לעשות את זה, הרי שהיום מרבית האינטראקציות הללו נעשות באופן בלעדי כמעט דרך הטלפונים החכמים והרשתות החברתיות, אך בעיקר דרך אותן אפליקציות היכרויות שכולנו כמעט מכירים. יש כאלו שמחבבים מאד את האפשרויות שהן נותנות בעוד אחרים נשבעים שלא להתקרב אליהן, אבל אין ספק שבשביל רווקים ורווקות מדובר בדרך נוחה מאד היום להכיר אנשים חדשים. בואו ננסה להבין איזו אפליקציה הכי מומלצת ולמי כל אחת מתאימה.

המוכרת מכולן – טינדר

אולי לא באותו היקף בדיוק, אבל כמעט כמו דריסת הרגל של גוגל בכל הנוגע לגלישה באינטרנט, נראה כי טינדר שולטת ללא עוררין בתחום של אפליקציות ההיכרות. אין כאן הרבה מאד תחכום והשיטה היא פשוטה למדי. יש לבחור אם אנחנו רוצים להכיר גברים, נשים או גם וגם, להגדיר טווח גילאים ורדיוס מועדף, והאפליקציה תראה לנו באופן קבוע תמונות של אנשים מתאימים כשאנחנו צריכים לסמן לייק או דיסלייק. אם הצד השני עשה גם לייק אז נוצרת בינינו התאמה ואנחנו יכולים להתחיל לדבר וליזום שיחה או מפגש וכן הלאה. החיסרון כאן הוא שיש הרבה יותר גברים מאשר נשים, וכך כל אישה מוצפת בעשרות פניות. יש הרבה דברים שעושים טעויות בסיסיות עם משפטי פתיחה לא טובים (וכאן יש כמה דוגמאות שכדאי להכיר) או עיצוב לא נכון של הפרופיל, וכך לא מצליחים להכיר מספיק. היא נתפסת אומנם כאפליקציה לסטוצים, אבל בהחלט יש קשרים רציניים שהתחילו שם.

המתחרה הפופולרית – אוקיי קיופיד

כאן כבר יש לנו פלטפורמה קצת יותר מתוחכמת המעודדת את המשתמשים לספר ולהרחיב על עצמם בכמה שיותר מילים. כמו כן בתחילת השימוש כל אחד עונה על סט שאלות, וכך האלגוריתם של האפליקציה מצליח למצוא התאמות מדויקות וטובות יותר לכל אחד ואחת. בגלל האופי המאוד מילולי שלה היא מתאימה בהחלט לאנשים שנונים, בעלי כושר ביטוי טוב ובעלי תחומי עניין מגוונים.

הבחירה הטובה לנשים – באמבל

אם תשאלו נשים שמשתמשות באפליקציות השונות, רבות ידווחו על חוויה לא ממש נעימה ומזמינה. האפליקציה הזו פותרת למעשה את הבעיה על ידי כך שהיא מאפשרת אך ורק לנשים לייצר את האינטראקציה הראשונית, והיא אהודה במיוחד על גברים שזוכים להצלחה באחוזים גבוהים ופניות רבות באפליקציות אחרות. בכל מקרה היא נוחה מאד לשימוש בלי שום ספק.

לדתיים ומסורתיים – שליש גן עדן

האמת היא שזה בהחלט מתבקש שאצלנו בארץ תהיה אפליקציה כזו, וכיום זוהי הפלטפורמה המובילה לציבור הדתי. כמובן שאפשר למצוא שם אך ורק מועמדים עם זיקה כלשהי לדת, אך באופן כללי אפשר בהחלט לומר שמדובר על אתר שמתמקד יותר בתוכן ופחות בנראות החיצונית, ואם זה חשוב לכם ואתם מגדירים עצמכם כדתיים או מסורתיים זהו בהחלט כיוון ששווה לכם לבדוק.

כמובן שיש עוד כמה וכמה אפליקציות, אך אלו הן בלי ספק האופציות המובילות שכדאי לרווקים ורווקות להכיר.

הפוסט אפליקציות היכרויות: מי המומלצת ביותר? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
שוברת את השוק: כל היתרונות של מדפסות Samsung https://www.goapps.co.il/2021/08/22/samsung-printers/ Sun, 22 Aug 2021 18:45:20 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=389 אם חשבתם שעולם הדפוס וההדפסות עובר מהעולם, תחשבו שנית! כיום יש דרישה אדירה למדפסות מסוגים שונים, לבית, למשרד ולגופים שונים. אז נכון, ניתן תמיד לקרוא גם באופן מקוון, אבל עדיין אין תחליף לנוחות של קריאה מדף מודפס. זו הסיבה שעסקים רבים עדיין משתמשים בנייר להצעות מחיר, קטלוגים וברושורים שונים. גם טפסים רשמיים כגון קבלות או […]

הפוסט שוברת את השוק: כל היתרונות של מדפסות Samsung הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אם חשבתם שעולם הדפוס וההדפסות עובר מהעולם, תחשבו שנית! כיום יש דרישה אדירה למדפסות מסוגים שונים, לבית, למשרד ולגופים שונים. אז נכון, ניתן תמיד לקרוא גם באופן מקוון, אבל עדיין אין תחליף לנוחות של קריאה מדף מודפס. זו הסיבה שעסקים רבים עדיין משתמשים בנייר להצעות מחיר, קטלוגים וברושורים שונים. גם טפסים רשמיים כגון קבלות או חשבוניות צריך להדפיס על נייר. כך מגיעים לכמויות הדפסה שלא רק שאינן פוחתות, הן אף מתגברות. בבתים פרטיים מדפסות יכולות לשמש ככלי עזר לימודי. ניתן להדפיס עליהן הכל – החל מדפי צביעה, דפי קריאה, משחקים או אפילו תמונות. גם כאן, בשוק הביתי, אנחנו מוצאים נפחי הדפסה לא קטנים. כל זאת מביא אותנו לצורך במדפסת איכותית אשר יכולה להתמודד עם נפחי ההדפסה האלו ביעילות, בנוחות, אמינות והכי חשוב – בעלות הגיונית. במאמר הזה אנחנו נציג לכם מדפסת שעונה על כל הדרישות הללו ואפילו על עוד כמה. הכירו את המדפסות של סמסונג!

עלות הדפסה כוללת

כאשר מדברים על מדפסת, צריך לקחת בחשבון לא רק את העלות שלה עצמה, אלא עלויות נוספות המהוות את עלות ההדפסה הכוללת שזה הנתון החשוב באמת. אלו כוללות בין היתר את עלויות הנייר, עלויות החשמל, עלויות המקום וזמן העבודה ומעל הכל – עלות החלפת הטונרים. לפני רכישת מדפסת, אנחנו מאד ממליצים לבדוק את זמינות הטונרים שלה מתוך מגוון המוצרים באתרxldyo . מדפסות סמסונג מציגות כולן טונרים שלא יהיה קשה להשיג אצל משווק רציני של טונרים ודיו למדפסות. כך תבטיחו שלא תתקעו ללא טונרים דווקא כאשר דרושות לכם הדפסות רבות.

במדפסות סמסונג ניתן להשתמש במבחר טונרים תואמים. מדובר על טונרים אשר מיוצרים על ידי חברות אשר מתמחות בכך. הן לא חלק מחברת סמסונג העולמית ולמעשה, מתחרים בטונרים שהיא עצמה מפיצה לשוק. כך הצרכנים נהנים משפע של מוצרים ומחירים אטרקטיביים כתוצאה מתחרות על כיסם.

יתרונות נוספים של מדפסות סמסונג

מותג מוכר ואמין

ראשית, המותג עצמו הוא בין לאומי. סמסונג היא חברה עם ידע בייצור רכיבים ומוצרים רבים, למשל טלפונים חכמים (והיא מאוד מתקדמת בתחום הזה) או מוצרי חשמל שונים. הידע הזה תורם לפיתוח של טכנולוגיות חדישות ותהליכי ייצור מודרניים אשר מפחיתים כמעט לאפס תקלות שונות בייצור ומאפשרות יצירה של מוצרים עשירים בטכנולוגיה תוך שמירה על מחיר תחרותי ביחס למותגים מקבילים.

מחיר נוח

מדפסות סמסונג הן בעלות תג מחיר אשר מתאים מאד לתלמידים וסטודנטים כאשר אלו לא צריכים להתפשר על האיכות של ההדפסה ונוחות השימוש. מדפסות סמסונג מהוות כיום את התחרות הכי קשה ומפחידה למותגי המדפסות הוותיקים בשוק, ויש בהחלט סיבות רבות לכך.

ידע וניסיון רב בתחום

בסמסונג יש הרבה ידע על ארגונומיה וממשקי משתמש. כל זאת ניכר בהפעלה מאד קלה ואינטואיטיבית של המדפסות שלהם. לאחר קריאה לא רוכה של הוראות השימוש, תוכלו לתפעל את כל הפונקציות השונות, להתאים את ההדפסה בדיוק לצרכים שלכם והכל ללא מאמץ וללא בזבוז של זמן יקר בהפעלה.

סיכום

הבחירה במדפסות סמסונג מאפשר כמובן לחסוך כסף במחיר הרכישה אבל הרבה מעבר לכך – היא מאפשרת שקט נפשי בזכות מוצר אמין אשר מגובה באחריות. בנוסף, טונרים חליפיים איכותיים וזמינים מאפשרים הדפסה מסביב לשעון, בין אם אתם מפעילים עסק גדול, קטן או שאתם עדיין באוניברסיטה.

לבסוף, נציין את העיצוב הנהדר והמושקע של המדפסות אשר יתאים לכל סביבה.

הפוסט שוברת את השוק: כל היתרונות של מדפסות Samsung הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
מעוניינים לקנות תוספי תזונה או ויטמינים? אתר Vitaplus יכול לעזור לכם לבחור https://www.goapps.co.il/2021/08/16/supplements-or-vitamins/ Mon, 16 Aug 2021 08:44:09 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=379 אם הייתם מדברים עם אנשים על תוספי תזונה לפני עשרים שנה, כנראה שהייתם שומעים מהאדם הממוצע כי מדובר על משהו לו זקוקים רק ספורטאים מקצועיים, או כאלו הסובלים מבעיות רפואיות מובחנות. כיום, המודעות לחשיבות של חיים בריאים עלתה במידה רבה, ונראה כי כמעט כל אחד מאיתנו שואף לחיות חיים בריאים יותר, להקפיד על שגרה קבוע […]

הפוסט מעוניינים לקנות תוספי תזונה או ויטמינים? אתר Vitaplus יכול לעזור לכם לבחור הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אם הייתם מדברים עם אנשים על תוספי תזונה לפני עשרים שנה, כנראה שהייתם שומעים מהאדם הממוצע כי מדובר על משהו לו זקוקים רק ספורטאים מקצועיים, או כאלו הסובלים מבעיות רפואיות מובחנות. כיום, המודעות לחשיבות של חיים בריאים עלתה במידה רבה, ונראה כי כמעט כל אחד מאיתנו שואף לחיות חיים בריאים יותר, להקפיד על שגרה קבוע של כושר גופני ואימונים, להימנע מהרגלים מזיקים ומיותרים כמו לחץ מוגזם במקום העבודה או עישון סיגריות, וכמובן להקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת בכל זמן – ובגלל שזה לא תמיד פשוט, רבים בוחרים להיעזר בתוספי תזונה המכילים באופן מרוכז את כל הרכיבים החשובים והחיוניים שצריכים להיות בגוף שלנו. בגלל שיש כל כך הרבה אתרים וחברות של תוספי תזונה כיום, רבים מתקשים למצוא את המוצרים שמתאימים להם ולהבין איך לבחור תוספי תזונה, ועל כן אנו רוצים להכיר לכם את האתר שיעזור לכם לבחור את תוספי התזונה המתאימים ביותר עבורכם.

אודות האתר

הפורטל האינטרנטי ראשון מסוגו הוא אתר ויטה פלוס, שהוקם על ידי קבוצת אנשים שהרגישו כי קיים חוסר עצום במידע והכוונה בכל הקשור לתוספי תזונה. על כן, התוכן באתר הוא מפורט, והמידע נמסר מאנשי מקצוע מתחום הרפואה המשלימה, רפואה מערבית קונבציונלית וכן מומחי תזונה. אלו הם הדברים שתוכלו למצוא באתר.

דירוגים

פעמים רבות יש לנו בעיה מסוימת כמו צרבת לצורך העניין ואנו מחפשים תוספי תזונה שיעזרו, או מנגד מחפשים תוסף תזונה ספציפי (למשל חלבון קולגן) ובשני המקרים הללו אנחנו לא בטוחים איזה מוצר יהיה הכי טוב ומתאים עבורינו. באתר תוכלו למצוא דירוגים של מוצרים שמסייעים לבעיות שונות. למשל, חמשת המוצרים הטובים ביותר לסיוע והקלה על שפעת, תוספי האשלגן הטובים והמומלצים ביותר לשנת 2021, ששת תוספי האלוורה הטובים ביותר לשנת 2021 וכן הלאה, וזאת דרך מצוינת להבין בדיוק איזה מוצרים הם טובים ומומלצים, וממה דווקא עדיף להתרחק.

סקירות

כאשר אנשים מחפשים תוספי תזונה מסוגים שונים, ובמיוחד אם מדובר על הפעם הראשונה בה רוכשים תוספי תזונה, נתקלים בכל מיני שמות של מוצרים שלא ממש אומרים לנו הרבה. כך, רבים מחפשים את המידע על כל מוצר ומוצר, כאשר קשה מאד למצוא מידע אובייקטיבי ובלתי תלוי שייתן לנו את התמונה המלאה על כל מוצר. באתר תוכלו למצוא מדור שלם של סקירות, שבוחן לעומק מוצרים רבים פופולריים. למשל, האם התוסף יובסלקס אכן יכול לסייע ולהקל על תופעת העצירות, האם תוסף QMS באמת יכול לשים סוף לכאבי המחזור כפי שהוא מבטיח והאם אבקות חלבון מסוגים שונים באמת מספקות את הסחורה.

מעוניינים לקנות תוספי תזונה או ויטמינים? אתר Vitaplus יכול לעזור לכם לבחור

מדריכים

לבסוף, אתר ויטה פלוס נותן הרבה מאד מידע שימושי וחשוב על בעיות ותופעות שונות, וזה חשוב לכל אחד עוד הרבה לפני שהחלטנו אם להשתמש בתוסף תזונה X או בתוסף Y, ובכלל לפני שהחלטנו אם להשתמש בתוספים בכלל. למשל, תוכלו למצוא מדריך מפורט על התמודדות עם כאבי צוואר, מידע חשוב ומעניין על טיפולים קונגנטיביים התנהגותיים ולמי הם עשויים לסייע, מידע חשוב על תופעת העצירות בהריון, טיפול באפטות בפה, טיפול בסינוסיטיס וכן הלאה.

בשורה התחתונה – נראה כי האתר הזה עושה משהו שרבים לפניו לא השכילו לעשות, וזה להנגיש לציבור הרחב מידע חשוב על בעיות נפוצות ועל תוספי תזונה.

אם גם אתם שואפים לחיות חיים בריאים יותר ומבינים עד כמה חשוב הידע בנושא, אנו בהחלט ממליצים להכיר אותו לעומק.

הפוסט מעוניינים לקנות תוספי תזונה או ויטמינים? אתר Vitaplus יכול לעזור לכם לבחור הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
Zoho CRM – מה זה אומר? ולמה העסק שלכם צריך את זה? https://www.goapps.co.il/2021/08/11/zoho-crm/ Wed, 11 Aug 2021 06:03:35 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=373 אם תתחילו ללמוד על עולם ה-CRM, אחד השמות שבהם בוודאי תיתקלו הוא Zoho CRM. במה מדובר? ויותר מכך – מהן התועלות ש-Zoho מציעה עבורכם? Zoho מערכת ה-CRM של חברת הוליסטיק מבוססת על פלטפורמת Zoho. זו היא פלטפורמה וותיקה ובולטת מאוד, אשר ניתן לגשת אליה מכל התקן מחשוב, בכל זמן, עם ביצועים מהירים. Zoho היא חברה […]

הפוסט Zoho CRM – מה זה אומר? ולמה העסק שלכם צריך את זה? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אם תתחילו ללמוד על עולם ה-CRM, אחד השמות שבהם בוודאי תיתקלו הוא Zoho CRM. במה מדובר? ויותר מכך – מהן התועלות ש-Zoho מציעה עבורכם?

Zoho

מערכת ה-CRM של חברת הוליסטיק מבוססת על פלטפורמת Zoho. זו היא פלטפורמה וותיקה ובולטת מאוד, אשר ניתן לגשת אליה מכל התקן מחשוב, בכל זמן, עם ביצועים מהירים. Zoho היא חברה בינלאומית, בעלת מוניטין גבוה וזה הוא הפתרון היעיל לניהול העסק, מהיבט ניהול קשרי הלקוחות. המערכת מוצעת באינטרנט, כשרות ענן ומאפשרת גם לעסקים קטנים ליהנות, מיכולות CRM מתקדמות ומתוחכמות. זוהו מציעה גם אינטגרציה לגוגל אפס, אופיס ואאוטלוק, ניהול משתמשים והרשאות, תכונות מתקדמות עבור ניהול מכירות ושיווק, ניהול הדואר מול הלקוחות במערכת עצמה, אוטומציות workflow, מחולל דו"חות משוכלל, יכולות התאמה אישית מתקדמת לצרכיכם וכן אפשרויות הרחבה באמצעות API.

חשיבות ה-CRM

CRM או Customer Relationship Management מהווה סוג מערכות חשוב ביותר בעולם העסקים המודרני. מערכת כזו מרכזת את כל פעילות העסק בנוגע ללקוחותיו, במקום אחד. פעילות זו, היא מחד פעילות חשובה ביותר להצלחת העסק ומאידך, מורכבת למדי. זאת, מאחר שישנם לקוחות מסוגים שונים, אשר נמצאים בשלבים שונים של יחסיהם עם העסק וישנם גם סוגי אינטראקציה מגוונים מולם. כאשר כל זאת מרוכז במערכת אחת, מושג ייעול משמעותי ויכולת משופרת להפיק את המיטב, מנכס עסקי חיוני זה (הלקוח). במקום כפילויות מידע על פני מערכות שונות, מתקבלת תמונה אחת, אשר נגישה לכל המחלקות בעסק. תמונה זו, תהיה יותר עדכנית, במבנה סטנדרטי ובהצגה מאוחדת וברורה. תודות לכך, פעילויות שיווק הופכות ליעילות יותר, מדידת פרמטרים שונים הופכת קלה יותר, הבנת המצב בהנהלה משתפרת וכך גם ההחלטות שמתקבלות בעקבות זאת. כמובן, משמעות חשובה ביותר לכל זה היא ייעול רוחבי, שמתבטא בהגדלת המכירות, צמצום ההוצאות ושיפור הרווחים.

Zoho CRM - מה זה אומר? ולמה העסק שלכם צריך את זה?

עוד על הוליסטיק

חברת הוליסטיק מתמחה בהטמעת CRM של חברת Zoho, תוך התאמת תהליכים עסקיים של הלקוח לפלטפורמה זו. בעזרת הפתרון המותאם לכם, תוכלו:

  • לשפר תהליכים – תוכלו לשפר ולייעל תהליכי עבודה שונים מול הלקוחות. לנתח תהליכים קיימים, לזהות ולתקן נקודות כאב שונות.
  • לשפר ניהול לידים – לשפר את הנושא הנקודתי אך החשוב מאוד, של ניהול לידים.
  • לשפר את הבקרה – לשפר את יכולת הבקרה שלכם על כל שלב באינטראקציה עם הלקוח ולקבל דו"חות מפורטים, באופן יעיל ונוח.
  • לנתח פעילות לקוחות – להבין טוב יותר את לקוחותיכם ולהבין באילו לקוחות עדיף להתמקד.
  • למצות פוטנציאל מכירות ללקוחות קיימים – לשפר מכירת מוצרים משלימים ללקוחות קיימים (אפסייל).
  • לשלב הפצת מסרים – לשלב את הפעילות במערכת עם הפצת מסרי SMS או אימייל. שימו לב – יש חוק שאוסר על הפצת מסרים שיווקיים לנמענים ללא הסכמתם, כך שחשוב לפעול בנושא במסגרת החוק.
  • לצמצם נטישת לקוחות – לזהות סימני נטישת לקוחות ולבצע פעולות למניעה ולצמצום תופעה זו.
  • לשפר פעילויות שיווק – לפעול בצורה יעילה יותר, במסגרת קמפיינים שיווקיים, מבצעים וכדומה.
  • למנף שיטות מתקדמות – להפעיל יכולות מתקדמות, כגון קידום מכירות באמצעות "CRM חברתי".

הוליסטיק היא שותפה בכירה בישראל של Zoho העולמית והיא מספקת גם ייעוץ וניהול עבור פרויקטי ניהול קשרי לקוחות. זאת, באמצעות צוות יועצים מומחים, אשר מנוסים במגוון סקטורים עסקיים. בין היועצים, מקצועני CRM,

מומחי שיווק דיגיטלי ושיווק בדוא"ל, מומחי עיצוב אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש SEO, SEM ומומחי אימון.

לסיכום

עסקים מודרניים חייבים לעצמם ניהול יעיל ונוח של קשריהם עם הלקוחות. במילים אחרות – לעבוד עם פתרון CRM איכותי.

הפוסט Zoho CRM – מה זה אומר? ולמה העסק שלכם צריך את זה? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
נוטריון אונליין: השירות האינטרנטי שיחסוך לכם זמן https://www.goapps.co.il/2021/08/04/online-notary/ Wed, 04 Aug 2021 12:27:39 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=369 כשאנו צריכים לעבור תהליך משפטי או מנהלי כלשהו, אנו יודעים לפנות באופן כמעט מיידי אל עורכי הדין השונים העוסקים בתחומים הרלוונטיים לנו. ואכן, מדובר באנשי מקצוע שהם בהחלט נדרשים במצבים הללו, אך האם ידעתם כי ישנם עוד בעלי מקצוע שאנו נדרשים לשירותים שלהם במצבים מסוימים? אחד מהם הנוטריון, שהוא למעשה סוג של עורך דין עם […]

הפוסט נוטריון אונליין: השירות האינטרנטי שיחסוך לכם זמן הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
כשאנו צריכים לעבור תהליך משפטי או מנהלי כלשהו, אנו יודעים לפנות באופן כמעט מיידי אל עורכי הדין השונים העוסקים בתחומים הרלוונטיים לנו. ואכן, מדובר באנשי מקצוע שהם בהחלט נדרשים במצבים הללו, אך האם ידעתם כי ישנם עוד בעלי מקצוע שאנו נדרשים לשירותים שלהם במצבים מסוימים? אחד מהם הנוטריון, שהוא למעשה סוג של עורך דין עם הסמכה מיוחדת. בעזרת ההסמכה הזו, הנוטריון רשאי לעשות פעולות מסוימות שלא כל עורך דין יכול, שאחת מהן היא אימות חתימה (כלומר, נתינת אסמכתא שאדם מסוים חתם על מסמכים כלשהם כמו צוואה, הסכם ממון, הסכמי משכנתא וכן הלאה, מרצונו האישי בלבד), וכאן מדובר על שירותים המחייבים את הנוכחות של אותו אדם ופגישה שלו עם הנוטריון. עם זאת, נוטריון אחראי גם על תחום שם של שירותים הנקראים תרגום נוטריוני, וכאן דווקא מדובר על שירותים שלא מחייבים את הנוכחות שלנו כשאנו צריכים אותם. כך למעשה יש נוטריונים שמציעים את השירות הזה כיום אונליין ואין ספק שזה הדבר הכי נוח שיש. אנחנו רוצים להסביר מה זה בכלל תרגום נוטריוני ואיך עובד התרגום הנוטריוני אונליין.

מה זה תרגום נוטריוני?

ובכן, כשאנו רוצים לתרגם מסמך כמו מכתב שאינו רשמי, אנחנו יכולים למעשה לקחת אותו לכל אדם שדובר את השפה ולבצע תרגום רגיל שלו. אנו יוצאים מנקודת ההנחה שהנמען סומך עלינו שנתרגם אותו כראוי, אז אין שום בעיה. לעומת זאת, כאשר מדובר על מסמכים רשמיים כמו צוואות, מסמכים הקשורים ברכישת נכסים בחו"ל, תעודות בגרות ותארים אקדמיים שצריך לשלוח למוסדות מחוץ לארץ בהם אנו רוצים ללמוד וכן הלאה, אז כבר יש צורך במסמך שאושר על ידי אותו גורם רשמי. הגורם הרשמי הזה הוא הנוטריון והוא זה שמוסמך לאשר כי מסמך כלשהו תורגם כראוי. האפשרות הראשונה היא שהוא יעשה זאת בעצמו אם הוא מכיר את השפות, והאפשרות השנייה היא על ידי מה שנקרא אישור הצהרת מתרגם, בו הנוטריון בעצם מאשר את התרגום על ידי כך שהמתרגם למעשה מצהיר כי תרגם כראוי ובהתאם לאמור במסמך המקורי. תרגום נוטריוני אונליין הוא אפשרות נוחה להזין את כל המסמכים ופשוט לקבל אותם מתורגמים תוך מספר ימים. כל הפרטים נמצאים באתר הזה ואתם יכולים להיכנס אליו ולהבין בדיוק איך זה עובד.

נוטריון אונליין: השירות האינטרנטי שיחסוך לכם זמן

למה ללכת על השירות הזה?

ובכן, הסיבה העיקרית ללכת על השירות הזה אונליין, היא שאתם פשוט לא צריכים לצאת מהבית בשבילו. את כל המסמכים שאתם צריכים לתרגם תוכלו לעשות בקלות ובזמן קצר ואין צורך להתחיל לחפש את הנוטריון שיעשה זאת עבורכם. אגב, זה לא משנה איפה אתם גרים ואפילו אם אתם נמצאים בחו"ל וזקוקים למסמכים הללו.

כמה זה עולה?

ובכן, צריך לדעת קודם כל שמחירי האישור על התרגום ובכלל המחירים של הנוטריונים הם קבועים לפי חוק ואי אפשר לגבות יותר או פחות. כלומר שיש כללים כמה יעלה אישור של כל עמוד תרגום, אך אם אתם מתרגמים את המסמך אצל הנוטריון ולא אצל צד שלישי, תתווסף גם עלות מלאכת התרגום וכאן כבר אין הגבלה וכל נוטריון יכול לגבות כראות עיניו (לרוב ככל שמדובר על שפה אקזוטית ופחות מדוברת בארץ, כך המחיר יעלה).

בכל מקרה, מצאנו כי תעריפי התרגום באתר הזה המאפשר תרגום אונליין של כל המסמכים הם מהנמוכים ביותר בשוק, כך שזה בהחלט משתלם. לסיכום – כשאתם צריכים תרגום נוטריוני איכותי ורוצים לחסוך זמן יקר, זה האתר שאתם רוצים להכיר.

הפוסט נוטריון אונליין: השירות האינטרנטי שיחסוך לכם זמן הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
חדש ומשודרג: האתר החדש של קולגן פלוס מציע חוויה משופרת ללקוחות https://www.goapps.co.il/2021/08/01/new-site-of-collagen-plus/ Sun, 01 Aug 2021 11:55:24 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=384 דפוסי הצריכה דרך הפלטפורמות הדיגיטליות נמצאות במגמת זינוק משמעותית, וזאת בשל צורך הולך וגובר מצד צרכנים ולוקחות לקבל שירות אישי ומקצועי דרך אתרים מקצועיים, בניגוד לחנות הפיזית. למעשה, אתרי האינטרנט כפי שהכרנו עד לפני  מספר שנים השתנו ללא הכר, לא מעט בשל הבנה של חברות כי חווית הגלישה באתר היא פרמטר חשוב מאוד עליו יש […]

הפוסט חדש ומשודרג: האתר החדש של קולגן פלוס מציע חוויה משופרת ללקוחות הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
דפוסי הצריכה דרך הפלטפורמות הדיגיטליות נמצאות במגמת זינוק משמעותית, וזאת בשל צורך הולך וגובר מצד צרכנים ולוקחות לקבל שירות אישי ומקצועי דרך אתרים מקצועיים, בניגוד לחנות הפיזית. למעשה, אתרי האינטרנט כפי שהכרנו עד לפני  מספר שנים השתנו ללא הכר, לא מעט בשל הבנה של חברות כי חווית הגלישה באתר היא פרמטר חשוב מאוד עליו יש לשים דגש לטובת יצירת חוויה חיובית שבסופה הצרכן יקבל לא רק מוצר אותו הוא רוצה לרכוש אלא גם מידע בעל ערך מוסף.

אתר שאליו ניתן להפנות זרקור בהקשר הזה הוא קולגן פלוס. אתר החברה מהווה דוגמה מצוינת לחברה שהצליחה להקים מחדש את האתר ולשדרג אותו באופן משמעותי, וזאת באמצעות מספר פעולות. החברה, שמתמחה בייצור ושיווק של אבקת קולגן נחשבת לחברה מובילה בתחומה אשר הצליחה להבין לעומק את צרכי הלקוח, באמצעות השקעה באתר הרשמי. כיצד היא עשתה זאת? להלן סקירה מיוחדת:

עיצוב ייחודי המזוהה עם ערכי המותג

בעידן שבו כל גולש נכנס לעשרות אם לא מאות אתרים בכל חודש, היכולת של אתר לבלוט הוא משמעותי מאוד. על כן, אתר חברת קולגן שם דגש משמעותי על תהליך עיצוב חדשני שנותן דגש רב לשפה עיצובית ברורה והעברת מסרים באמצעות הקפדה על הפרטים הקטנים. עיצוב ייחודי הכולל בין היתר שימוש בצבעים בהירים לצד צבעים חזקים כמו זהב מעניקים לגולש חווית גלישה משופרת כמו גם אלגנטית מאוד.

חלוקה לקטגוריות

אתר שמציע בצורה נכונה את המוצרים שלו הוא אתר שיכול לספק ללקוחות נגישות מלאה, כחלק ממטרה לספק בעבורו את המוצר לו הוא זקוק. על כן, באתר החדש של החברה ניתן דגש משמעותי על חלוקה לקטגוריות המוצגות בעמוד הבית: קוסמטיקה, תוספי תזונה, ספורטאים וכן עמודה ליצירת קשר, אליה נתייחס בהמשך. החלוקה הברורה לקטגוריות מאפשרת לכל לקוח להגיע באופן מהיר למוצרים אותם הוא מחפש, ואף לקבל מידע אודות כל מוצר באופן פשוט ומהיר.

חדש ומשודרג: האתר החדש של קולגן פלוס מציע חוויה משופרת ללקוחות

בלוג עדכני בנושאים חמים

הלקוחות באתרי האינטרנט אינם מחפשים רק מוצרים אלא גם  לקבל ערך מוסף, ועל כן באתר החדש של החברה ניתן לקרוא מגוון רחב של מאמרים ומדריכים המוצגים בבלוג. היכולת לספק ללקוח את המידע באופן שמשפיע מאוד על חווית הרכישה, בזכות היכולת לקבלת מידע אודות המוצרים כמו גם השימושים השונים של הקולגן. נציגי האתר מקפידים להעלות באופן קבוע תכנים חדשים לאתר החדש ועל כן ניתן לומר כי מדובר בפעולה בעלת אפקט משמעותי ואפקטיבי מאוד לטובת שיפור חווית הרכישה כמו גם השהות באתר.

יצירת קשר ואודות

אחד החששות המשמעותיים ביותר של רוכשים באינטרנט נובע מתוך החשש שלא לקבל את המוצר אותו הזמינו. בשל כך באתר החדש של החברה ניתן לפנות לנציגי האתר הן דרך מספר טלפון והן דרך צ'ט מקוון שהפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות הצרכנית של רכישות באינטרנט. אתרים שאין להם דרכי התקשרות ברורות ושקופות עלולים למצוא את עצמם בתחתית הדירוג של ענקית החיפוש גוגל כמו גם לאבד לקוחות, ועל כן היכולת להציג את פרטי ההתקשרות באופן ברור לצד קבלת רקע על פעילות החברה בדף האודות הוא המפתח ליצירה של חווית גלישה משופרת – כך שכל גולש יכול לדעת בדיוק מהי זהות החברה ממנה הוא עתיד לבצע את הרכישה, כחלק מהבנה של החברה כי נדרש לספק ללקוח וודאות מוחלטת לגבי היכולת לפנות בשאלות או התייעצות לגבי ביצוע הרכישה.

לסיכום, האתר החדש והמשודרג של אתר קולגן פלוס מהווה דוגמה מצוינת לאתר אינטרנט אשר מצליח לספק ללקוח מכלול שלם של מידע, נגישות וזיהוי עם ערכי החברה דרך השקעה וחשיבה על הפרטים הקטנים שהופכים בסופו של דבר את חווית הרכישה למשופרת ונגישה יותר.

הפוסט חדש ומשודרג: האתר החדש של קולגן פלוס מציע חוויה משופרת ללקוחות הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
ייצור נעלי זמש: הטכנולוגיה שבעזרתה מייצרים ומתכננים את הנעליים האופנתיות https://www.goapps.co.il/2021/07/27/suede-shoe-manufacturing/ Tue, 27 Jul 2021 09:31:17 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=364 תהליך הייצור של נעליים אינו מבוסס אך ורק על עיצוב אלא גם על טכנולוגיה המתקדמת המאפשרת לתכנן את הנעל המושלמת והאיכותית ביותר. כיצד מתבצע תהליך הייצור? על כך – בסקירה הבאה. היכן ניתן לרכוש נעלי זמש איכותיות? רכישה של נעלי זמש מהווה הזדמנות מעולה להתחדש בנעל אופנתית אך גם קלאסית שתשרת אתכם למשך שנים רבות. […]

הפוסט ייצור נעלי זמש: הטכנולוגיה שבעזרתה מייצרים ומתכננים את הנעליים האופנתיות הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
תהליך הייצור של נעליים אינו מבוסס אך ורק על עיצוב אלא גם על טכנולוגיה המתקדמת המאפשרת לתכנן את הנעל המושלמת והאיכותית ביותר. כיצד מתבצע תהליך הייצור? על כך – בסקירה הבאה.

היכן ניתן לרכוש נעלי זמש איכותיות?

רכישה של נעלי זמש מהווה הזדמנות מעולה להתחדש בנעל אופנתית אך גם קלאסית שתשרת אתכם למשך שנים רבות. את הדגמים הכי צבעוניים שתמצאו בענף תוכלו למצוא אצל המותג פריטי בלרינס הנחשב לאחד המותגים המובילים בישראל בתחום הנעליים, ולא בכדי. תהליך הייצור הקפדני המתבצע באמצעות הדמיית ממוחשבת לעבודת יד מדויקת הופכת את נעלי הזמש של המותג לנעליים מיוחדות שהופכות את הליך הייצור של המותג לאחד המתקדמים והאיכותיים ביותר בענף. באתר הרשמי של המותג תוכלו לבצע רכישה של נעלי זמש במגוון מידות ועם דגש על התאמה מדויקת למידת כף הרגל, כל זאת בזכות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובעלת פוטנציאל אדיר מבחינת האיכות והעמידות הגבוהה.

ייצור נעלי זמש: כמסורת וחדשנות נפגשים יחדיו

עד לפני מספר שנים תהליך ייצור נעליים נעשה לרוב בעבודת יד קפדנית וארוכה במיוחד. עבודתם של מעצבים המתמחים בתחום הנעליים התבססה על שימוש בתבנית המדמה את כף הרגל. כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת תהליך הייצור הופך למהיר ואיכותי הרבה יותר. למעשה, השימוש בטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מייצור של נעלי זמש שנחשבות לנעליים הנמכרות ביותר, ולא בכדי. במסגרת התהליך משתמשים בסקיצות המתבצעות בטכנולוגיה תלת מימד (בחלק מהמקרים משתמשים במדפסת תלת מימדה) המורכבת על תבנית כף הרגל המכונה "אימום" בעגה המקצועית. לכל אימום יש דגם ייחודי לו, ובהתאם לדיגום ניתנת כיום אפשרות לבצע תהליך עיצוב מדויק לטווח רחב מאוד של מידות.

המסורת של עבודת יד הפוגשת את הטכנולוגיה היא זו שמאפשרת כיום ליצור את דגמי הנעליים האיכותיות והאופנתיות ביותר, כאשר השמיים הם הגבול מבחינת היכולת לייצר נעלי זמש במגוון צבעים, טקסטורות ומידות. תהליך הייצור כולל לא רק את ביצוע ההדמיה הממוחשבת אלא גם פירוק של הנעל לחלקים שונים, לטובת יצירה של התאמה מוחלטת של הנעל ולאחר מכן עבודת יד שנועדה ליצור תפירה של רצועות בד או עור לטובת יצירת מכלול ייחודי של גימור נעל זמש. אם אתם בדיוק מחפשים לבצע רכישה של נעלי זמש איכותית, יש לנו את המקום בשבילכם. ומה החדשות היותר טובות? לא תצטרכו לצאת מהבית בשביל ביצוע הרכישה!

ייצור נעלי זמש: הטכנולוגיה שבעזרתה מייצרים ומתכננים את הנעליים האופנתיות

מערך שירות לקוחות זמין

היכולת לבצע רכישה של נעלי זמש דרך מותג מוביל כמו פריטי בלרינס מהווה הזדמנות אדירה בעבורכם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים אשר מבצעים רכישה של נעלי זמש כמו גם דגמים נוספים דרך האתר הרשמי של המותג. באתר תוכלו להתרשם ממגוון עצום של אפשרויות לצד הצצה לתהליך הייצור הקפדני המבוסס כאמור על שימוש בעזרים טכנולוגיים לצד טכניקות אותן פיתחו בחברה מאז ההקמה ואשר הפכו את החברה לאחד ממותגי הנעליים המובילים בישראל. שירות הלקוחות של החברה מספק לכם לא רק מענה בעבור תהליך רכישה מדויק המותאם למידות אלא גם מדיניות החזרה והחלפה, כל זאת בכדי להבטיח חווית רכישה אידיאלית שמאחוריה עומדים עובדים מסורים שמשלבים בין ידע רב לבין תהליך עיצוב וייצור קפדני.

לסיכום, תהליך ייצור ותכנון של נעליים אופנתיות הוא תהליך שנמשך זמן רב ומשלב לא מעט אלמנטים שנועדו לספק לכם כצרכנים נוחות מנצחת אבל גם עיצוב חדשני. באמצעות האתר הרשמי ניתן לבצע רכישה של נעלי זמש באיכות מצוינת ועם הבנה כי מאחורי הנעליים מתקיים הליך ייצור קפדני ובעל פוטנציאל אדיר הן מבחינת ההשקעה הכספית ובוודאי בעבור פאשניסטות.

הפוסט ייצור נעלי זמש: הטכנולוגיה שבעזרתה מייצרים ומתכננים את הנעליים האופנתיות הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>