goapps https://www.goapps.co.il מה שצריך לדעת על פיתוח אפליקציות Tue, 26 Jan 2021 13:20:26 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6 אנרגיה מתחדשת – איך זה עובד והאם אפשר להרוויח מזה? https://www.goapps.co.il/2021/01/26/renewable-energy/ Tue, 26 Jan 2021 13:20:26 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=265 כיום, אנו צרכני אנרגיה גדולים מתמיד. המין האנושי משתמש במגוון מקורות אנרגיה, להיקף צרכים גדול מתמיד. אלא שאנרגיה זו עולה לנו לא מעט כסף והיא בחלקה אנרגיה ש"מתכלה". מה זה אומר בעצם? ומה זו אנרגיה "מתחדשת"? כיצד "עובדת" אנרגיה מתחדשת והאם אפשר אפילו להרוויח ממנה? "אנרגיה מתחדשת" מה היא אנרגיה מתחדשת? "אנרגיה מתחדשת" היא אנרגיה […]

הפוסט אנרגיה מתחדשת – איך זה עובד והאם אפשר להרוויח מזה? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
כיום, אנו צרכני אנרגיה גדולים מתמיד. המין האנושי משתמש במגוון מקורות אנרגיה, להיקף צרכים גדול מתמיד. אלא שאנרגיה זו עולה לנו לא מעט כסף והיא בחלקה אנרגיה ש"מתכלה". מה זה אומר בעצם? ומה זו אנרגיה "מתחדשת"? כיצד "עובדת" אנרגיה מתחדשת והאם אפשר אפילו להרוויח ממנה?

"אנרגיה מתחדשת"

מה היא אנרגיה מתחדשת? "אנרגיה מתחדשת" היא אנרגיה ממקור טבעי, שמעביר לנו אנרגיה באופן רצוף. כתוצאה מכך, סוג אנרגיה זה אינו נגמר. מבחינתנו כצרכנים, ניתן לומר שהוא "מתחדש" כל הזמן. הכוונה למשל לאור השמש, ממנו ניתן להפיק אנרגיית חום לדודי שמש למשל ואין זה משנה כמה נשתמש באנרגיה המגיעה – היא תמשיך להגיע.

דוגמה נוספת, היא התקנת פאנלים סולאריים (ראו מידע נוסף בנושא התקנה של לוחות סולאריים כאן) לשם ייצור קבוע של חשמל. זאת, בשונה למשל מבלון גז לבישול, אשר האנרגיה הפוטנציאלית שבו נגמרת בהדרגה לאחר רכישתו, עם השימוש. ישנו היגיון ברור בנושא האנרגיה המתחדשת, בשונה מצריכת אנרגיה שמחסלת בהדרגה את מקורותיה, כולל הטבעיים.

כיצד הטכנולוגיה עובדת

אנרגיה מתחדשת נוצרת בהתאם לתנאי המיקום הגיאוגרפי שבו נמצאים. אם אנחנו באזור שטוף שמש – תאים סולאריים. באזור עם רוחות חזקות – מערכות שמפיקות חשמל מתנועת האוויר וכן הלאה. אפילו את תהליכי הגאות והשפל בחוף הים, ניתן לרתום לטובת ייצור אנרגיה מתחדשת. את האנרגיה שמופקת ניתן לצרוך מיידית או לצבור בדרכים שונות, לשימוש עתידי. הצבירה גם מספקת פתרון נוח, עבור זמנים שבהם מקור האנרגיה הטבעי נחלש. ישנו גם יחס מסוים, בין זמינות האנרגיה לבין הצורך בה. בקיץ למשל, צריכים יותר חשמל (לקירור), אך יש גם יותר שמש ממנה ניתן להפיק את החשמל.

האם אתם יכולים להרוויח מזה?

יש דרכים רבות להרוויח מאנרגיה מתחדשת. עבור אנשים פרטיים, אחת הנפוצות שבהן, שהשימוש בה מתרחב בהדרגה גם בארץ, היא התקנה של לוחות סולאריים. ההתקנה מתבצעת לרוב על גגות, מאחר שזה הוא שטח זמין, אשר לרוב לא מנוצל באופן מלא. ראשית, ישנו החיסכון שאתם עשויים להשיג, בצמצום הוצאות החשמל שלכם. שנית, את עודפי החשמל שהלוחות הסולאריים שלכם ייצרו, תוכלו למכור! בעבר, בשיטת "מונה נטו" של חברת החשמל, היה מדובר על קבלת זיכוי ממנה בחשבונות החשמל שלכם. כיום, חברת החשמל משלמת על העודפים שמוכרים לה.

חשוב לדעת

נושא האנרגיה המתחדשת וגם השימוש הפרטי בכך, הולך ומשתפר עם השנים, בקצב גבוה. טכנולוגיית הפאנלים הסולאריים מתקדמת בהתמדה, כך שמאותו שטח פאנלים ניתן לייצר יותר חשמל (שיפורי נצילות). גם מחירי הפאנלים יורדים בהדרגה – עובדה שמעודדת התקנה פרטית שלהם. כמו כן, הבירוקרטיה בנושא זה הולכת ופוחתת, מאחר שהממשלה מעודדת את נושא האנרגיה המתחדשת בדרכים שונות. בין השאר, כיצרן חשמל פרטי תקבלו הקלות שונות לגבי הצורך בפתיחת עסק ולגבי הצורך בתשלום מיסים, כל עוד הכנסתכם השנתית מכך לא עולה על 24,300 ש"ח. תחזוקת הפאנלים הסולאריים היא פשוטה יחסית, מאחר שמדובר במערכת די פשוטה (בעיקר פאנלים, בקר טעינה ומצברים). פיזית, מדובר במערכת שדורשת ניקוי אבק מדי פעם וכן להבטיח שאין בסביבתה דברים שעלולים לפגוע בה (כמו חפצים נוספים שמותקנים על הגג) או לחסום את אור השמש (צמחיה למשל). מבחינה חשמלית, דרושה לא יותר מבדיקת מהנדס חשמל פעם בשנה.

לסיכום

אנו חיים בעידן, שבו שימוש מתוחכם באנרגיה מתחדשת מגיע גם לצרכן הפרטי, אפילו אנרגיית מים (למרות שרמת הניקיון שלה מוטלת בספק) כדאי לנצל זאת או לכל הפחות, לעקוב אחר ההתפתחויות!

הפוסט אנרגיה מתחדשת – איך זה עובד והאם אפשר להרוויח מזה? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
הדמיית שיער: הכירו את הטכנולוגיה מאחורי השיטה המתקדמת https://www.goapps.co.il/2021/01/11/hair-imaging-technology/ Mon, 11 Jan 2021 14:33:37 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=248 התקרחות היא תופעה מוכרת שמשפיעה הן על גברים והן על נשים. בזכות הטכנולוגיה, ניתן כיום להעניק למתקרחים אפשרות לעבור הדמיית שיער – שיטה מצוינת ובטוחה. כיצד התהליך מתבצע ומדוע מדובר בשיטה מתקדמת ואפקטיבית? להלן סקירה אודות הטרנד החם של עולם האסתטיקה. טכניקה של הדמיית שיער: מצוינת בעבור מצבים של התקרחות ואובדן שיער בעשור האחרון ניתן […]

הפוסט הדמיית שיער: הכירו את הטכנולוגיה מאחורי השיטה המתקדמת הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
התקרחות היא תופעה מוכרת שמשפיעה הן על גברים והן על נשים. בזכות הטכנולוגיה, ניתן כיום להעניק למתקרחים אפשרות לעבור הדמיית שיער – שיטה מצוינת ובטוחה. כיצד התהליך מתבצע ומדוע מדובר בשיטה מתקדמת ואפקטיבית? להלן סקירה אודות הטרנד החם של עולם האסתטיקה.

טכניקה של הדמיית שיער: מצוינת בעבור מצבים של התקרחות ואובדן שיער

בעשור האחרון ניתן להבחין כיצד הטכנולוגיה תופסת מקום של כבוד בעולם האסתטיקה, מתוך הבנה כי רק דרך פיתוח של טכנולוגיות מתקדמות ניתן יהיה להעניק מענה מדויק למטופלים הזקוקים לכך. תופעה של התקרחות היא תופעה מוכרת (ונפוצה) שמשפיעה מאוד על הדימוי והביטחון העצמי. אם בעבר רוב הטיפולים שהתבצעו בתחום היו בסיסים למדי ולא נתנו מענה קבוע, כיום ניתן לומר כי בזכות הטכנולוגיה ישנה בשורה של ממש בעבור ציבור המתקרחים, בשל שיעורי ההצלחה הגבוהים של טכניקת הדמיית שיער מיקרו פיגמנטציה. מדובר בטכניקה שמדמה זקיקי שיער באמצעות מיקרו פיגמנטים, אותם מחדירים באמצעות טכניקה מיוחדת. לא כל מאפר או מקעקע יכולים לבצע את הטכניקה הזו, אלא היא דורשת שימוש במכשור ייחודי שמגדיל את זקיק השיערה בכדי לקבוע את הצבע והכיוון של צמיחת השיער, לצורך קבלת תוצאה מושלמת. הטכניקה הזו מצריכה ידע וניסיון רב, בשל העובדה כי צריך לקחת בחשבון כי לכל זקיק יש התפשטות והקרקפת עצמה שומנית או יבשה, ולכן כל סוג קרקפת קולט את הצבע בצורה שונה. כל המכלול הזה נותן את התוצאה הטובה ביותר. לחצו כאן למידע נוסף על הדמיית שיער לצד סרטונים ושאלות ותשובות, כך שתוכלו לקבל מידע על התהליך.

סיכוי הצלחה גבוהים

טיפול הדמיית שיער מתבצע במשך מספר פגישות, לרוב עד חמש פגישות בקליניקה. לפני שקובעים את הטיפול בוחנים קודם כל את מצב הקרקפת באמצעות מכשיר מיוחד שבוחן את שטח הקרקפת כמו גם הפיגמנט. מדובר בטיפול קצר שנמשך לרוב כ-40 דקות ובמפגשים האחרים עד 20 דקות, תלוי במצב הקרקפת. אחוזי ההצלחה של הטיפול הם גבוהים מאוד ועומדים על 93%, כאשר היתרון הבולט של השיטה הזו נובע מתוך היותה שיטה מתקדמת ובטוחה (בתנאי כי אכן מבצעים את התהליך אצל מכון מורשה ואצל איש מקצוע שעבר הדרכה והסמכה) ניתן לחזור לשגרת החיים מבלי שניתן יהיה להבחין כי עברתם טיפול. יתרה מכך, ניתן לראות את תוצאות הטיפול החל מהטיפול השני, אולם במידה ומדובר בשטח גדול יחסית התוצאות ייראו לעין החל מהטיפול הרביעי.

האם הטיפול מומלץ לנשים?

מאחר ומדובר בטכנולוגיה המדמה זקיקי שיער, היא מתאימה במיוחד לגברים שרוצים לקבל מראה קצוץ ומלא של שיער אך גם לנשים שרוצות להכהות את הקרקפת, ובהתאם לכך ליצור מראה הרמוני ומלא של שיער מבלי שניתן יהיה להבחין בהתקרחות. נוסף לכך, הטיפול בהחלט מתאים בעבור נשים עם שיער דליל ונשירה מוגברת ואף תופעת התקרחות אצל נשים, כחלק מהיותו של הטיפול מותאם באופן אישי לפיגמנט של הצבע ולמבנה השיער. על כן, אין ספק כי מדובר בבשורה של ממש בכל הקשור לאחוזי ההצלחה כמו גם לתוצאות המצוינות אותן ניתן לקבל בזכותו, ללא תופעות לוואי ועם חזרה לשגרת החיים באופן מהיר.

 

לסיכום, טכניקה של הדמיית שיער מתאימה במיוחד בעבור סובלים מהתקרחות אך גם בעבור כיסוי של צלקות בעקבות ניתוח כמו גם סימנים בולטים בעקבות טראומה. רצוי בהחלט לנצל את הטכנולוגיה המתקדמת לצורך העלאת הדימוי והביטחון העצמי, אולם שימו לב כי אתם בוחרים במכון שהוסמך לכך, לצורך קבלת תוצאות אידיאליות.

הפוסט הדמיית שיער: הכירו את הטכנולוגיה מאחורי השיטה המתקדמת הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
איך משבר הקורונה השפיע על ביצועי האינטרנט בארץ? https://www.goapps.co.il/2020/07/19/corona-crisis-internet-performance/ Sun, 19 Jul 2020 07:10:57 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=205 משבר הקורונה העולמי ששינה את פני העולם כולו והתפרץ לחיינו בסערה בשנת 2019 הביא לשינויים רבים במגוון רחב מאד של תחומים. הוא שינה את הדרך בה אנשים עובדים ומתפרנסים, שינה מקצה לקצה כלכלות ויצר מבחינה מסוימת חוקים חברתיים חדשים לגמרי בכל העולם כולו. לצד כל זה, חלו גם שינויים בתחומים שהם לכאורה יותר קטנים ופחות […]

הפוסט איך משבר הקורונה השפיע על ביצועי האינטרנט בארץ? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
משבר הקורונה העולמי ששינה את פני העולם כולו והתפרץ לחיינו בסערה בשנת 2019 הביא לשינויים רבים במגוון רחב מאד של תחומים. הוא שינה את הדרך בה אנשים עובדים ומתפרנסים, שינה מקצה לקצה כלכלות ויצר מבחינה מסוימת חוקים חברתיים חדשים לגמרי בכל העולם כולו. לצד כל זה, חלו גם שינויים בתחומים שהם לכאורה יותר קטנים ופחות משמעותיים, אבל למען האמת משפיעים על החיים של כולנו באופן משמעותי בהחלט. אחד מהתחומים הללו הוא האינטרנט והביצועים שלו. משבר הקורונה הביא לכך שברגע אחד כל האזרחים במדינת ישראל לא עזבו את הבית לתקופה ארוכה מאד. מי שחושב ששינוי כזה לא משפיע על ביצועי הרשת טועה ובגדול. המעבר החד הזה הביא לשינויים רבים בכל העולם ובפרט במדינת ישראל. בואו ננסה להבין איך משבר הקורונה השפיע על ביצועי האינטרנט בארץ.

האטת מהירות הגלישה

משבר הקורונה ריכז למעשה את כל אזרחי מדינת ישראל בבתיהם לתקופה ארוכה. בזמן הזה אנשים צרכו תכנים רבים כדי להעביר את הזמן בשעות הארוכות בבית מצד אחד, ומצד שני עובדים רבים נדרשו לעבוד מהבית ולהשתמש באינטרנט שלהם הרבה יותר מבעבר, ברוב המקרים שימושים כבדים יותר, מה שהביא לכך שבאופן טבעי למדי, מהירות הגלישה ירדה במידה משמעותית. אגב, מסקרי שימוש שנערכו, נראה כי לא כולם חוו את ההאטה הזאת. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל הצביעו על כך שמהירות הגלישה לא ירדה ברוב המכריע של חלקי הארץ ויש סיכוי טוב שזה קרה אודות לתשתיות איכותיות בהן משתמש הספק.

איך משבר הקורונה השפיע על ביצועי האינטרנט בארץ

תקלות מרובות

וכשמהירות הגלישה יורדת, זה אך טבעי שיהיו תקלות רבות. חשוב להבין שהאינטרנט עובר בתשתית פיזית וממשית של חוטים וכבלים מסוגים שונים ועובר למספר רב של משתמשים. ככל שהמספר הזה עולה וככל שהמידע שעובר הוא רב וכבד יותר, כך הוא עובר יותר לאט. במשבר הקורונה, במקומות רבים ההאטה הזאת הביאה לצוואר בקבוק בתשתיות שהביא לקריסה של ממש של חלק מהן. ספק אינטרנט ITC וספקים שעובדים עם תשתיות חדשות ומתקדמות הצליחו בהחלט להימנע מהעניין הזה, אבל במקומות רבים ברחבי הארץ התקלות והניתוקים הורגשו בלי שום ספק.

יותר בעיות אבטחה

שינוי משמעותי נוסף שהביא משבר הקורונה, הוא בעיות אבטחה חדשות. מדוע זה קרה? ובכן, מדובר בשילוב המושלם בין אנשים רבים שלא מבינים באבטחה ומבלים הרבה יותר זמן באינטרנט מעבר, והאקרים ונוכלים המזהים את העניין הזה ועובדים שעות נוספות. גם כאן, מי שבחר בספק אינטרנט מקצועי ומנוסה כדוגמת ITC הצליח להימנע מהפגיעות הללו ולא סבל מגניבה של מידע או מווירוסים מאתרים שונים, אבל כאלה עם הגנה קצת פחות טובה הרגישו את בהחלט עם וירוסים מעצבנים במקרים הטובים יותר וגנבה של מידע רגיש במקרים החמורים יותר.

הפוסט איך משבר הקורונה השפיע על ביצועי האינטרנט בארץ? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
חנות מקוונת לעסקים: השלבים בבניית אתר עסקי https://www.goapps.co.il/2020/07/14/business-website-steps/ Tue, 14 Jul 2020 12:13:12 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=200 שוקלים לפתוח חנות אונליין? זה לא ממש משנה אם אתם כבר מנהלים חנות פיזית ומוכרים מוצרים כלשהם כבר תקופה מסוימת או שמדובר באיזשהו מיזם חדש שחשבתם עליו לאחרונה, בכל מקרה כשפותחים אתר חדש, חשוב מאד לדעת לעשות את זה כמו שצריך. שלא תטעו, אם יש לכם מוצר טוב, מוטיבציה בשמיים ואתם מוכנים לעבוד קשה כדי […]

הפוסט חנות מקוונת לעסקים: השלבים בבניית אתר עסקי הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
שוקלים לפתוח חנות אונליין? זה לא ממש משנה אם אתם כבר מנהלים חנות פיזית ומוכרים מוצרים כלשהם כבר תקופה מסוימת או שמדובר באיזשהו מיזם חדש שחשבתם עליו לאחרונה, בכל מקרה כשפותחים אתר חדש, חשוב מאד לדעת לעשות את זה כמו שצריך. שלא תטעו, אם יש לכם מוצר טוב, מוטיבציה בשמיים ואתם מוכנים לעבוד קשה כדי להצליח, אין שום סיבה שבעולם שהחנות שלכם לא תשגשג. ובכל זאת, כדי להתחיל לרוץ במהירות ולא להיתקע בכל מיני נקודות בדרך, כדאי מאד לעבור עם צ'ק ליסט ולוודא שאתם על הצד הטוב ביותר. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומתחילים את המסע הזה שנקרא מסחר אלקטרוני, הנה רשימה מזורזת אך עם זאת מפורטת ומקיפה, של השלבים שממש לא כדאי שתפספסו במהלך הדרך, ושיהיה הרבה בהצלחה!

קודם כל תכנית עסקית

גם אם יש לך מוצר מעולה ואתם ממש רואים בעיניים איך אתם הולכים פשוט להעיף אותו, חשוב מאד לבוא מוכנים עם תכנית עסקית מפורטת ויעדים מדידים שיראו לכם שאתם כל הזמן בכיוון הנכון. השלב הראשון הוא לקבל ייעוץ עסקי מקצועי ולבדוק בעזרת מומחים את ההיתכנות הכלכלית של העסק, את נקודות החוזק והתורפה במודל, את הפוטנציאל לרווח ואת גם האיומים והסיכויים להפסיד. ברגע שיש בידכם תכנית סדורה ומגובשת, אפשר בהחלט לעבור לשלבים הקונקרטיים בתהליך ולמעשה לצאת לדרך.

חנות מקוונת לעסקים השלבים בבניית אתר עסקי

אפיון ובניית אתר

אם אתם לא מנוסים בתחום הזה, עדיף בהחלט לפנות למומחים שיעזרו לכם. בשלב הזה תצטרכו לאפיין את האתר ולהחליט בדיוק אלו מדורים יהיו בו, איך הוא יראה בדיוק ומה הוא ישדר לעולם. בנוסף חשוב לערוך מחקר מילות מפתח מקיף כדי להבין איזה תוכן חשוב שיהיה בו על מנת שיקודם טוב בצורה אורגנית בגוגל. מכאן, בשלב הבנייה יש לבחור פלטפורמה טובה לבניית אתרים (אחת מהמומלצות והנוחות ביותר היא וורדפרס) ולבנות את האתר בהתאם לאפיון שבוצע קודם לכן. למען האמת מומלץ בהחלט להתייעץ עם מקדם אתרים כבר בשלב האפיון של האתר כך שהוא יוכל לתת אינפוטים חשובים על קידום יעיל בגוגל.

אחסון ודומיין

לאחר שיש בידיים שלכם אתר טוב וחזק, תצטרכו לבחור דומיין שזוהי למעשה הכתובת של האתר. כדאי מאד לבחור בשם קליט וקצר שיקל על המשתמשים לזכור אותו. בנוגע לאחסון, תוכלו לבחור בחבילה מתוך המגוון שמציעות חברות אחסון האתרים השונות. שימו לב שהחבילה אכן מתאימה לצרכים שלכם (למשל שהיא לא מוגבלת במשקל העלאה אם יש לכם אתר כבד יחסית).

מערכת סליקה

זה כבר ממש הסוף, ורגע לפני שתצאו לדרך כל שנשאר הוא להתחבר למערכת סליקה. בחרו מערכת סליקה אמינה וטובה שלא רק תיתן לכם הרבה שקט נפשי בתהליך, אלא גם תגרום ללקוחות שלכם להרגיש בנוח לרכוש ללא חשש מגניבת מידע או כסף.

 

 

 

הפוסט חנות מקוונת לעסקים: השלבים בבניית אתר עסקי הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
כיצד לימודי המחשב יעזרו לכם להצליח בבניית אפליקציות? https://www.goapps.co.il/2020/06/15/computer-science-applications/ Mon, 15 Jun 2020 06:41:44 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=194 ככל שהלכה והתפתחה הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הפכו האפליקציות בטלפון הסלולרי למוצר נחשק ורווחי ביותר. במיוחד בתחילת הדרך אבל גם היום, מי שמחזיק בידיו את הידע לפיתוח ושיווק של אפליקציות טובות, יכול לדאוג לעצמו לעסק מעולה עם הכנסה קבועה ושוטפת, והיופי שזאת אפילו לא צריכה להיות אפליקציה מתוחכמת מדי, אלא רק טובה מספיק בשביל שאנשים רבים […]

הפוסט כיצד לימודי המחשב יעזרו לכם להצליח בבניית אפליקציות? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
ככל שהלכה והתפתחה הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הפכו האפליקציות בטלפון הסלולרי למוצר נחשק ורווחי ביותר. במיוחד בתחילת הדרך אבל גם היום, מי שמחזיק בידיו את הידע לפיתוח ושיווק של אפליקציות טובות, יכול לדאוג לעצמו לעסק מעולה עם הכנסה קבועה ושוטפת, והיופי שזאת אפילו לא צריכה להיות אפליקציה מתוחכמת מדי, אלא רק טובה מספיק בשביל שאנשים רבים ירצו להוריד אותה ולהשתמש בה. אך האם כל אחד כיום יכול להיכנס לעסק הזה? התשובה המפתיעה שלגמרי כן, ואחת הדרכים הטובות להיכנס לעניינים וללמוד איך עושים את זה, זה דרך לימודי מדעי המחשב. בואו ננסה להבין מה הקשר בין התחום הזה לבין הצלחה בפיתוח של אפליקציות טובות ושימושיות לקהל הרחב.

ידע טכני בסיסי

בראש ובראשונה, על מנת לפתח אפליקציה טובה ואיכותית, יש לרכוש ידע בעולם המחשבים, התכנות ובפרט בפיתוח של אפליקציות. בלימודי מדעי המחשב, מקבלים התלמידים את כל הידע הזה ומעבר לו. הלימודים מקנים ידע נרחב ושימושי מאד בשפות תכנות שונות אשר חלקן מיועדות בעיקר לפיתוח של אפליקציות. גם אם אתם אחראים על הצד העסקי בהקמה ופיתוח של אפליקציה, ידע בסיסי על התהליכים הטכניים השונים בדרך הוא פחות מהכרחי, ולכן לימודים של מדעי המחשב ייתנו לכם את סל הכלים הרחב והמשמעותי ביותר לכך, שיאפשר לכם לכל הפחות הבנה בסיסית, ואפילו הבנה מעמיקה בחלק מהתחומים הקשורים בעסק הזה.

מדעי המחשב אפליקציות

היכרות עם עולם האפליקציות

כשאתם מתחילים ללמוד ולהעמיק בעולם התוכן הזה, שהוא כל כך נדרש בימינו, אתם נחשפים באופן טבעי לעוד יזמים וסיפורים דומים לשלכם שיתנו לכם פרספקטיבה מצוינת למקום בו אתם נמצאים. חשוב לזכור כי הנטוורקינג שהוא בעצם אותם הקשרים שאתם טווים במהלך הדרך ויוצרים עם אנשים, ישרתו אתכם בלי ספק בהמשך ויעזרו לכם בשלב של הקמת העסק ופיתוח האפליקציה. לימודים של מדעי המחשב, המביאים אליהם יזמים רעבים רבים ונעשים על ידי אנשי מקצוע מנוסים עם ידע רב, הם המקום המושלם להתחיל ליצור את הרשת החברתית הפרטית שלכם.

ניסיון עוד בטרם יצאתם לדרך

אם יש מישהו שחושב כי פיתוח ושיווק של אפליקציות הוא עניין של מה בכך, יש מצב שהוא נמצא בתחום הלא נכון. חשוב לזכור כי תמיד כי הקמת אפליקציות דורשת ידע רב, הן במובן הטכני הפשוט ביותר של תכנות ויצירת האפליקציה והן בפן העסקי והבירוקרטי, שהוא תחום ענק בפני עצמו. בלימודים תוכלו להתנסות ממש בתנאי מעבדה בהקמת אפליקציה, שיכולה להיות זאת שכבר דמיינתם מלפני, לקבל הערות והארות מהמורים שלכם להם ניסיון רב ובנוסף לקבל נקודות מבט וחשיבה נוספות מחבריכם לספסל הלימודים. סביבת הלימודים המקום הסטרילי, המוגן והבטוח ביותר בשבילכם להתנסות בדברים חדשים, ללמוד מטעויות ולצאת לדרך כשכבר יש לכם מושג ברור על איך הדברים עובדים בעולם הזה.

 

הפוסט כיצד לימודי המחשב יעזרו לכם להצליח בבניית אפליקציות? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
10 אפליקציות שימושיות לבעלי עסקים קטנים-בינוניים https://www.goapps.co.il/2020/06/14/applications-for-business/ Sun, 14 Jun 2020 06:59:07 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=190 הפלטפורמה הדיגיטלית מאפשרת לכל בעל עסק את האפשרות לנהל בצורה חכמה וטובה ביותר. בחרנו להציג לכם את 10 האפליקציות המובילות בעבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, כך שגם אתם תוכלו להתקדם לעבר עידן טכנולוגי ויעיל – בלחיצת כפתור ממכשיר הסלולר שלכם. 10 האפליקציות המובילות בעבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר […]

הפוסט 10 אפליקציות שימושיות לבעלי עסקים קטנים-בינוניים הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
הפלטפורמה הדיגיטלית מאפשרת לכל בעל עסק את האפשרות לנהל בצורה חכמה וטובה ביותר. בחרנו להציג לכם את 10 האפליקציות המובילות בעבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, כך שגם אתם תוכלו להתקדם לעבר עידן טכנולוגי ויעיל – בלחיצת כפתור ממכשיר הסלולר שלכם.

10 האפליקציות המובילות בעבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לעבור לעבר פלטפורמות דיגיטליות, וזאת לצורך ניהול יעיל וחסכוני של בית העסק. בדיוק משום כך החלטנו להציג בפניכם את 10 האפליקציות המוצלחות ביותר, וזאת בכדי שתוכלו כבעלי העסק לשדרג את העסק ולהוביל אותו לעבר עידן דיגיטלי אשר מתבצע באמצעות אפליקציות ייעודיות אותן נציג לכם כעת:

שליחות לעסקים

חלק בלתי נפרד מהתפעול השוטף של בית העסק הוא שליחויות לעסקים קטנים ובינוניים. באמצעות אפליקציה של שליחויות תוכלו לעקוב אחר המשלוח עד לבית הלקוח, וזאת במטרה כי בכל רגע תוכלו לדעת בדיוק היכן החבילה והאם הלקוח קיבל אותה בזמן.

10 אפליקציות שימושיות לבעלי עסקים קטנים ובינונים

תשלום דיגיטלי

בעידן הנוכחי רבים מהלקוחות מבקשים לבצע את התשלום דרך אפליקציה, ולכן ההתקנה של אפליקצית תשלום דיגיטלי מהווה דרך אידאלית בעבורכם לספק ללקוח מענה מבחינת תשלום, באופן מהיר.

חשבונית דיגיטלית

במקום להתעסק עם חשבונית אשר יכולה להאבד בתוך הררי המסמכים, תוכלו להתקין אפליקציה אשר באמצעותה ניתן לשלוח ללקוחות ולספקים חשבונית דיגיטלית אשר מגיעה ישירות לתיבת המייל.

הקלטת שיחות

בכדי לנהל טוב יותר את העסק, חשוב לבצע הקלטה של שיחות לצורך שיפור השירות. בחנויות ניתן לאתר לא מעט אפליקציות אשר מאפשרות להקליט שיחות ואף לשמור אותן בתיקיה ייעודית, כך שהנגישות לשיחות היא קלה ומהירה.

ניהול חשבון

לפני שאתם רצים לפתח אפליקציה, כל הבנקים בישראל מציעים ללקוחות עסקיים אפליקציה לניהול חשבון, באופן בטוח ומכל מקום. באמצעות האפליקציה תוכלו לקרוא אודות התנועות בחשבון ואף לבצע פעולות, כל זאת מבלי צורך לגשת לסניף.

שיחות וידאו

בעידן שבו ישנו ריחוק חברתי, רבים החלו להציע שירותים דרך פלטפורמות דיגיטליות. באמצעות ZOOM לדוגמה תוכלו לנהל פגישות עם הלקוחות לא באופן פרונטלי אלא באמצעות תיבת שיחה פרטית או קבוצתית.

ניהול יומן

באמצעות אפליקציה של ניהול יומן תוכלו לנהל את הפרופיל העסקי שלכם באמצעות נתונים סטטיסטים אותה אוספת האפליקציה, שמות הלקוחות ואנשי הצוות ועוד.

הזמנת תור

אפליקציה להזמנת תורים מאפשרת לקהל הלקוחות להזמין או לבטל תור, ללא צורך ביצירת קשר טלפוני.

ניהול משימות

בכדי שתוכלו לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר, מומלץ להתקין אפליקציה לניהול משימות אשר שולחת התראות וכן מעדכנת לגבי משימות דחופות.

קופה חכמה

באמצעות אפליקציה לניהול הכספים תוכלו לנהל את הקופה של בית העסק בצורה חכמה, כולל אפשרות לקבלת מערכת דוחות פיננסים אודות תשלומים שוטפים וכן הלוואת לספקים.

הפוסט 10 אפליקציות שימושיות לבעלי עסקים קטנים-בינוניים הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
שירותי אחסון מומלצים עבור אפליקציות WEB https://www.goapps.co.il/2020/06/03/recommended-web-storage-services/ Wed, 03 Jun 2020 12:00:48 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=184 אפליקציות ווב הן בין התחומים שהתפתחו בצורה מואצת בשנים האחרונות באינטרנט. העסקים הרבים אשר משתמשים בהן ואף בונים אפליקציות בעצמם, מהווים כוח שדוחף את השוק קדימה. בהתאם לכך, זמינים כיום לא מעט שירותים לאחסון אפליקציות מסוג זה, אשר נותנים מענה לדרישות המיוחדות של אפליקציות אלה. נזכיר, כי לא מדובר סתם באחסון אתרים פשוטים, אלא למשל […]

הפוסט שירותי אחסון מומלצים עבור אפליקציות WEB הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
אפליקציות ווב הן בין התחומים שהתפתחו בצורה מואצת בשנים האחרונות באינטרנט. העסקים הרבים אשר משתמשים בהן ואף בונים אפליקציות בעצמם, מהווים כוח שדוחף את השוק קדימה. בהתאם לכך, זמינים כיום לא מעט שירותים לאחסון אפליקציות מסוג זה, אשר נותנים מענה לדרישות המיוחדות של אפליקציות אלה. נזכיר, כי לא מדובר סתם באחסון אתרים פשוטים, אלא למשל באחסון שירותי SaaS (Software as a Service). אלה כמה דוגמאות בולטות לשירותי אחסון בולטים במיוחד מהסוג הזה: שרתי VPS של חברת GNS.

GNS

חברת GNS מציעה שרתי VPS לאחסון. זאת, בהתבסס על מערך של13  חוות שרתים, אשר פזורות ברחבי העולם. האחסון מבוסס דיסקים מסוג SSD. שרתי VPS של חברת GNS מוצעים במחיר של החל מ-$4 לחודש. זאת, כולל תעבורה ו-IOPS ללא הגבלה.

אמאזון

חברת אמאזון מציעה את שירות AWS הידוע (Amazon Web Services). יתרון ברור בעבודה איתה, הוא כמובן הידיעה שמדובר בחברת ענק יציבה, שיכולה לעבוד עם ציוד וידע מתקדמים ו(ככל הנראה)לא תיסגר מחר בבוקר בהפתעה. בנוסף, יש בשוק ניסיון רב בעבודה עם AWS ומולו, מומחים ושירותים משלימים רבים. כך שזה מעין הימור בטוח, אם כי וודאי שלא הזול ביותר.

שירותי אחסון מומלצים עבור אפליקציות WEB

גוגל

עוד חברה "קטנה" שאולי שמעתם עליה. שירות Google Cloud Platform (שהוא רשמית חלק מ-Google Cloud) מאפשר לארח עליו אתרים ואפליקציות ווב מסוגים שונים. בין השירותים המשלימים לאירוח, החברה מציעה גם web application firewall בשם Cloud Armor. ישנו גם Google App Engine הוותיק, לפיתוח ואירוח אפליקציות מסוג זה, כולל סקלאביליות אוטומטית. גם כאן, מדובר כמובן בחברה בולטת מאוד, כך שגם הידע המקצועי וגם ה"אקו סיסטם" של מוצרים משלימים עבורה, רחב מאוד.

Cloudways

חברה בולטת, שמציעה התחלת עבודה מהירה ופשוטה עם השירות, בניית וניהול אפליקציות ווב. החברה נותנת דגש על יכולות סקלאביליות ואבטחה גבוהות. גם התמחור שהיא מציעה פשוט יחסית להבנה ולהשוואה לחברות אחרות. Cloudways מציעה גם תמיכה בכל יום ובכל שעה, כולל בצ'ט עם נציג שרות. עוד שירות משלים שימושי, הוא ניטור אפליקציות, אשר יתריע מול הלקוח בזמן אמת, במקרה של שיבוש בפעולתן.

DigitalOcean

חברה אמריקאית, בעלת דאטה סנטרים רבים שפזורים ברחבי העולם. חברה זו הייתה ב-2018 השלישית בגודלה בעולם, מבין חברות האירוח (על פי ווקיפדיה). הגודל מתבטא בין השאר, בכך שהיא מציעה פורומים מקצועיים, בהם לקוחות שונים שלה חולקים במידע. זו היא בעצם מעין השלמה לאפשרויות התמיכה שהיא עצמה מציעה, אשר עשויה להיות שימושית מאוד. החברה מציעה לוח בקרה וגם API, שנחשבים פשוטים וקלים לשימוש.

לסיכום

המבחר הרב והגישה דרך האינטרנט, עובדים לטובת הצרכן. הוא יכול בעזרתם לבחור מבין שירותי אחסון אפליקציות ווב של ספקים מכל העולם. כמו כן, התחרות הרבה (שבזכות רשת האינטרנט הופכת למעשה לבינלאומית) מוזילה מחירים. כדאי לנצל זאת.

 

הפוסט שירותי אחסון מומלצים עבור אפליקציות WEB הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
איך לבחור חברת אחסון אתרים? https://www.goapps.co.il/2020/06/03/choose-web-hosting-service/ Wed, 03 Jun 2020 11:18:45 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=179 האתר העסקי שלכם הוא נכס חשוב ביותר, רב השלכות ותועלות. מובן מאליו, שצריך לטפל בו היטב, בכדי למצות את ההשקעה הרבה בו. אחד ההיבטים לכך, הוא למקם את האתר אצל חברת אחסון אתרים איכותית. אלה נקודות מפתח מומלצות, בבחירת חברה כזו: אמינות לפני הכול מאחר שמדובר בנכס עסקי חשוב כל כך ובפעילות שוטפת שאסור שתיפגע, […]

הפוסט איך לבחור חברת אחסון אתרים? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
האתר העסקי שלכם הוא נכס חשוב ביותר, רב השלכות ותועלות. מובן מאליו, שצריך לטפל בו היטב, בכדי למצות את ההשקעה הרבה בו. אחד ההיבטים לכך, הוא למקם את האתר אצל חברת אחסון אתרים איכותית. אלה נקודות מפתח מומלצות, בבחירת חברה כזו:

אמינות לפני הכול

מאחר שמדובר בנכס עסקי חשוב כל כך ובפעילות שוטפת שאסור שתיפגע, אמינות חברת אחסון האתר נמצאת בראש סולם העדיפויות. עבודה עם חברה מומלצת כדוגמת קמטרה, תספק לכם ראש שקט ותאפשר לכם להתמקד בפעילות העסקית עצמה, זאת, במקום לבזבז זמן וכסף, על עניינים טכניים משניים.

תנאים מתאימים

מעבר לאמינות, בחירת ספק אחסון אתרים משלבת נקודות רבות שלוקחים בחשבון. ישנו היבט המחיר שתמיד משמעותי. מעבר לכך – מחירים שונים, מוצעים במסגרת חבילות שונות של אותו ספק. ישנם הפרטים הטכניים השונים שסביב חבילת האירוח, שצריכים גם הם להתאים. בסך הכול, מתעדפים את הדברים לפי סדר החשיבות שלכם ובוחרים את המתאים ביותר, בין החבילות השונות והספקים השונים.

איך לבחור -חברת אחסון אתרים

שיקולי מפתח משלימים

לבעלי אתרים שונים, יש היבטים שונים אשר חשובים להם במיוחד. אם מדובר למשל בעסק שמקים חנות באינטרנט, האבטחה היא היבט ראשון במעלה. זאת, מאחר שתקלה חמורה אחת בנושא זה, עלולה להביא לפגיעה אנושה במוניטין של העסק. יש עסקים שמחויבים באופנים שונים מבחינת שמירה על פרטיות מידע ולקוחות. במקרים כאלה, האופן בו מתנהלים הספקים השונים שלהם, כולל הסמכות ותאימות לתקנות (למשל GDPR) משמעותיים. הזמינות והביצועים שהאתר יספק, הם בין הנקודות הטכניות החשובות ביותר בבחירת ספק. מבחינה זו, חיוני מאוד גם היבט העקביות. זאת מאחר שביצועי שיא לא שווים הרבה אם הם לא מסופקים באופן קבוע שניתן לסמוך עליו.

היבט השרות

השירות שהחברה מעניקה, משמעותי מאוד. לכן, חשוב להבין את מאפייניו ולוודא שהם מתאימים לכם. הדבר מתבטא בערוצי השרות הזמינים – טלפון, אימייל, טופס באתר ואולי גם הודעת ווטסאפ או ברשת חברתית כלשהי. ההבדלים בין הערוצים האלה אינם עניין של מה בכך. הטלפון מספק מענה מהיר. האימייל והטופס באתר, מאפשרים לפנות בכל שעה, מבלי להזדקק לתיאום האינטראקציה מראש (מה שנקרא, ערוץ תקשורת א-סינכרוני). אם עובדים הרבה עם ווטסאפ למשל, ייתכן ששרות שזמין שם יהיו נוחים לכם יותר.

היבט התמיכה

מאחר שמדובר בנושאים טכניים למדי, עולה מטבע הדברים גם צורך מתמשך לקבל תמיכה טכנית. לעתים צורך זה דחוף יותר מהצורך בשרות בכלל. לכן חשוב לבדוק מתי התמיכה זמינה? בכל יום ובכל שעה? לא בסופי שבוע? האם זמינה תמיכה מתקדמת יותר בתשלום מיוחד והאם זה נחוץ לכם?

לסיכום

חברת אחסון אתרים היא ללא ספק אחד הספקים שכל עסק צריך כיום לבחור בתשומת לב. בסופו של דבר לא מדובר בבחירה מסובכת מאוד, אבל חשוב לבצע אותה היטב.

הפוסט איך לבחור חברת אחסון אתרים? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
קידום אתרים אורגני: מדוע מדובר באפיק השיווק האידיאלי ביותר? https://www.goapps.co.il/2020/05/26/seo-for-business/ Tue, 26 May 2020 09:07:51 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=172 קידום אתרים אורגני מהווה חלק בלתי נפרד מהשיווק של כל בית עסק, וזאת בשל היתרונות הרבים הגלומים בתהליך. מהם ומדוע הוא מתאים בעבור כל בית עסק? להלן הפרטים. קידום אתרים אורגני נגיף הקורונה הוביל למודעות גבוהה יותר בכל הקשור לנתיבי שיווק באינטרנט, בעיקר בשל הזינוק האדיר במספר ההזמנות דרך האינטרנט. למעשה, בעלי עסקים רבים הבינו […]

הפוסט קידום אתרים אורגני: מדוע מדובר באפיק השיווק האידיאלי ביותר? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
קידום אתרים אורגני מהווה חלק בלתי נפרד מהשיווק של כל בית עסק, וזאת בשל היתרונות הרבים הגלומים בתהליך. מהם ומדוע הוא מתאים בעבור כל בית עסק? להלן הפרטים.

קידום אתרים אורגני

נגיף הקורונה הוביל למודעות גבוהה יותר בכל הקשור לנתיבי שיווק באינטרנט, בעיקר בשל הזינוק האדיר במספר ההזמנות דרך האינטרנט. למעשה, בעלי עסקים רבים הבינו כבר לפני מספר שנים כי נתיבי השיווק המסורתיים כדוגמת פרסום בטלוויזיה או שלטי חוצות כבר אינם רלוונטיים, בשל השינויים בהרגלי הצרכן. באתר של חברת קידום האתרים "ריגו" תמצאו מאמרים מקצועיים בנושא של קידום אתרים אורגני – חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק של כל בית עסק. באמצעות קידום אתרים אורגני אשר מתבצע באמצעות חברה מקצועית, ניתן להגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל ובכך להגדיל את היקף החשיפה. בנוסף לכך, קידום אתרים אורגני מאפשר לכם כבעלי העסק לפנות לקהל יעד רחב יותר – בהשקעה כספית נמוכה יותר מאשר במדיה המסורתית. מעבר לכך, לקידום אתרים אורגני חשיבות גם מבחינת המיצוב של בית העסק: בית עסק אשר אינו ממוקם בראש תוצאות החיפוש של גוגל עתיד למצוא את עצמו "מחוץ למגרש המשחקים", וזאת לאור העובדה כי רוב הצרכנים מבצעים את החיפוש שלהם בעבור שירות/מוצר דרך גוגל, מאשר במדיה המסורתית. למעשה, הנתח של השיווק האינטרנטי תופס תאוצה וע"פ הערכות של מומחים, בעתיד הקרוב רוב תקציבי הפרסום והשיווק יופנו לטובת תהליכים כמו קידום אתרים אורגני, לאור היתרונות והעובדה כי מדובר בתהליך ממוקד ומבוקר אשר נתון לשינויים.

קידום אתרים אורגני - מדוע מדובר באפיק השיווק האידיאלי ביותר

האם קידום אתרים אורגני מהווה נתיב שיווק אשר מתאים לכל בית עסק?

קידום אתרים אורגני משנה את כללי המשחק בעולם השיווק והפרסום, וזאת בשל העובדה כי הוא מאפשר לכל בית עסק למצב את עצמו ולהגיע לקהל יעד ממוקד ופוטנציאלי, בייחוד כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים. כך לדוגמה, עסק קטן אשר ממוקם בצפון הארץ יכול להעניק שירות בפריסה ארצית ואפילו עולמית, כל זאת באמצעות הגעה לתוצאות הראשונות של גוגל. מדובר בשיווק ממוקד אותו ניתן לבדוק לכל אורך הדרך, ולכן הוא מהווה נתיב אידאלי בעבור אפיקי שיווק מתקדמים בעידן המודרני. זאת ועוד, באמצעות קידום אתרים אורגני ניתן להוביל למיתוג מחודש של בית העסק, כל זאת במסגרת תמהיל מיתוג אותו מקבלים דרך החברה אשר דרכה מבצעים את הקידום.

קידום אתרים אורגני: הדרך הטובה ביותר למנף את בית העסק

לסיכום, באמצעות קידום אתרים אורגני ניתן להוביל את בית העסק לעבר עידן עסקי חדש אשר משלב נתיב שיווק מהימן ומקצועי – בייחוד בעידן שבו רבים מעדיפים לבצע את הרכישות דרך מנוע החיפוש המוביל בעולם.

 

הפוסט קידום אתרים אורגני: מדוע מדובר באפיק השיווק האידיאלי ביותר? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
איך לרכוש מוצרים מעלי אקספרס בקלות? https://www.goapps.co.il/2020/04/28/buy-from-aliexpress/ Tue, 28 Apr 2020 13:58:47 +0000 https://www.goapps.co.il/?p=166 רכישה של מוצרים דרך אתר אלי אקספרס יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. אולם, שפע החנויות עשוי לבלבל לא מעט. כיצד תוכלו לבצע רכישה מהירה ובקלות? על כך ועוד – במדריך. רכישה באלי אקספרס באופן קל ופשוט: המדריך המלא אתר אלי אקספרס נחשב לאחד האתרים האהובים ביותר ע"י הישראלים, ולא בכדי. הגידול במספר הרכישות דרך […]

הפוסט איך לרכוש מוצרים מעלי אקספרס בקלות? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>
רכישה של מוצרים דרך אתר אלי אקספרס יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. אולם, שפע החנויות עשוי לבלבל לא מעט. כיצד תוכלו לבצע רכישה מהירה ובקלות? על כך ועוד – במדריך.

רכישה באלי אקספרס באופן קל ופשוט: המדריך המלא

אתר אלי אקספרס נחשב לאחד האתרים האהובים ביותר ע"י הישראלים, ולא בכדי. הגידול במספר הרכישות דרך האתר שבר שיאים, עד לכדי מצב שבו מדינת ישראל ניצבת בגאון במקום השני בעולם (!) בהזמנת חבילות. האתר מאגד עשרות אלפי חנויות אשר מאפשרות לבצע רכישה של מגוון פריטים: הנעלה, הלבשה, כלי בית, מוצרי חשמל, משחקים ומוצרי קוסמטיקה. אם רק נכנסתם לאתר, חשוב להבין כי לא כל חנות היא חנות איכותית ולכן חשוב לבצע חקר שוק מקיף דרך קבוצות ייעודיות בפייסבוק אשר דרכן ניתן לקבל המלצות אודות חנויות מובילות. דרך נוספת לבצע רכישה היא באמצעות האתר הישראלי שמשווק מוצרים של עלי אקספרס, הלוא מדובר באתר צ'יפסט. מדובר באתר מומלץ אשר מאפשר לכם לבצע רכישה מהירה וקלה של מגוון פריטים, בעברית ועם תהליך רכישה נוח ומונגש בעברית. לרוב, ההתעסקות עם המוכרים בסין יכולה לגזול לא מעט זמן ומאמץ, כולל נושא התרגום. משום כך, דרך אתר אשר מתמחה בתחום ניתן לבצע את הרכישה בקלות ובביטחון מלא כי מה שהזמנתם – זה מה שאכן תקבלו.

איך לרכוש מוצרים- מעלי אקספרס בקלות

כיצד לבצע רכישה חכמה (וזולה) באתר אלי אקספרס?

ראשית כל, כאשר אתם מזמינים באתר אלי אקספרס ובוחרים פריט, בדקו בצד את הדירוג של החנות. כל חנות באתר מדורגת ע"פ כוכבים, כאשר חנות מצליחה היא חנות עם לפחות 5 כוכבים. בנוסף, תוכלו לקרוא ביקורות של הגולשים אשר הזמינו את הפריט, ולא מעט מעלים גם את התמונה האמיתית של הפריט. נושא המשלוח הוא משמעותי – ישנן חנויות אשר גובות סכום סמלי בעבור החבילה ואילו אחרות גובות תשלום אשר יכול לנוע בין חצי דולר ועד 20 דולר ויותר. מדובר בסוגיה משמעותית, וזאת לאור העובדה כי במידה והחבילה שלכם תעלה מעל ל 75$, תאלצו לשלם מס. גובה המס משתנה, אולם הוא יכול להגיע גם למאות שקלים בעבור פריט בודד, מה שהופך את הרכישה שלכם ליקרה במיוחד.

לא כל הנוצץ זהב

בשנה האחרונה התגברו הקולות לגבי האיכות הירודה של המוצרים באתר, ולעיתים אי הגעה של החבילה בכלל. לא מעט נרתעים מביצוע רכישה, אולם מדובר בטעות. למעשה, ניתן ואף רצוי להזמין – באופן אחר. רכישה דרך אתר מקצועי אשר מוכר את הפריטים מאפשר לכם להיות בראש שקט, בזכות איתור קל ופשוט של חנויות מובילות עם דירוג והמלצות מצד הגולשים. בכך, תוכלו לבצע רכישה זריזה ומהירה של מגוון פריטים בהם תוכלו להשתמש באופן קבוע ולהיות בטוחים כי אתם צרכנים חכמים ונבונים.

כדאי לקרוא כך תחברו את הטלפון שלכם לטלוויזיה

הפוסט איך לרכוש מוצרים מעלי אקספרס בקלות? הופיע לראשונה ב-goapps.

]]>