כאן תוכלו לאתר מפתחים, מעצבים, קורסים, משווקים ועוד בתחום האפליקציות.
 
 
 
חפש

פיתוח תוכנה רשימת בתי תוכנה - Software Development

 

לפניכם רשימת בתי תוכנה המתמחים בפיתוח תוכנה למיזמים, עסקים וחברות.
בתי התוכנה נבחרו בקפידה ועברו סינון על ידי צוות הפורטל במטרה לחסוך לכם זמן ומשאבים.


צוות פורטל גואפס יענה לבקשותכם לגבי פרופיל הפיתוח אשר ברצונכם ליישם ויעריך מראש הערכה גסה לגבי סדר גודל ההשקעה התקציבית הנדרשת לנושא. לאחר מכן אנו נעביר את הפנייה שלכם לבתי תוכנה רלוונטיים אשר יפתחו עבורכם את המוצר על פי דרישה או יתאימו לתוכנת מדף קיימת במידת הצורך עבור דלי התקציב שבינכם.   
 

לקבלת מידע והצעת מחיר לפיתוח תוכנה מלאו את הטופס או חייגו 050-3112710

 

  • Puzzlehead בית תוכנה המתמחה בפיתוח בשילוב הטמעת ממשקי משתמש ידידותיים לחווית שימוש יעילה ונוחה. החברה הינה המובילה בפתרונות ממשק מלאים משלבי התכנון דרך שלבי יישום שפת עיצוב ועד לפיתוח ו QA.
    מיקום בארץ: עיצוב UI ופיתוח תוכנה במרכז הארץ תחומי פעילות: פיתוח תוכנה ומערכות מידע, עיצוב ממשקי משתמש לפלטפורמות ה WEB וה Mobile
  • על מפתח תוכנה לאייפון להיות בעל ידע נרחב הן בפיתוח תוכנה והן בטכנולוגיה המאפיינת את האייפון, ופיתוח תוכנה בענף זה הוא שונה מפיתוחי תוכנה באפיקים אחרים.
    מיקום בארץ: תחומי פעילות: פיתוח אפליקציות לאייפון
  • מתמחים בפיתוח תוכנה, יישום לקידום מכירות / קשרי לקוחות וממשקים למערכות ליבה לסביבות iPhone / Smart Phone.
    מיקום בארץ: דרום והמרכז תחומי פעילות: בית תוכנה
איתור בית תוכנה
זקוקים לפיתוח תוכנה לרעיון הכי מבריק שהיה לכם ולא יודעים איך לעשות זאת? לא מצליחים להגדיר את הצרכים שלכם? מחפשים אלופים בתחום שיבינו את הראש שלכם ויעזרו לכם לפתח את המערכת המושלמת ומנצחת לרעיון החדשני שלכם? הקץ לחיפושים. מלאו פרטיכם בטופס המקוון עכשיו, וקבלו מאיתנו המלצות על בתי תוכנה, המובילים ביותר בארץ, עם מפתחים מומחים ומקצועיים, מהשורה הראשונה, עם אוריינטציה טכנולוגית מעולה, מומחים בפיתוח תוכנות לפי דרישה לאייפון (לדוגמא), מותאמות לצרכיכם ותפורות לפי מידותיכם.
 
מפתחים את העתיד
פיתוח תוכנה הוא תחום שלא כל אחד יכול לעסוק בו. גם אם יש לכם את השירות הטוב ביותר, או מוצר מוביל ומתקדם, אם לא תהיה תוכנה מושלמת שתתמוך בו, לא תוכלו להמשיך ולפתח את הרעיון ולקדם אותו.
תוכנה איכותית צריכה להיות מבוססת על נתוני הנדסת אנוש, בדיקות על קבוצות של משתמשים, והבטחה לתפעול ידידותי וקל של התוכנה, שגם משתמש חסר נסיון יוכל להשתמש בה.

חברות פיתוח תוכנה רבות מקפידות על בנייה ופיתוח ממשקים מתקדמים ומקצועיים, עיצוב גרפי חדשני ומקצועי והמון ידע וניסיון רלוונטי.
לאורך כל זמן הפיתוח, מקבל הלקוח ליווי ועדכון שוטף, הסברים על השלבים השונים, ושיתוף מלא שלו בתהליך, תוך הקשבה מלאה לצרכיו, והתאמה מדויקת לצרכים אלו.
 
מהו תהליך הפיתוח?
תהליך פיתוח תוכנה הוא תהליך לא פשוט, מורכב ומאתגר מאד. תהליך זה מוביל בסופו למוצר שהוא תוכנה, או יישום של מערכת ממוחשבת, שמטרתה לתת מענה למטרות וצרכים לפי האפיון המתבקש על ידי הלקוח, המשתמש, החברה וכיוצ"ב.

בניגוד לדעה הרווחת, כי כל מי שיכול לכתוב שורות מקודדות הוא מפתח תוכנה, פיתוח מקצועי כולל בתוכו שלבים מורכבים רבים, הכוללים את ההגדרה של התוכנה המבוקשת, והבנת הצרכים והשימושים שלה, עיצוב התוכנה, קידוד התוכנה, בדיקות שלה, אינטגרציה, שמשמעה שילוב התוכנה בתוך מערכות קיימות ובדיקה שלה בזמן אמת, לאיתור תקלות ובאגים, ולבסוף, שלב התחזוקה של התוכנה. מדובר בתהליך מורכב, שלכל אחד מהשלבים בו, מאפיינים אחרים, דרישות שונות ועלויות משתנות.
 
פיתוח תוכנות- שלב השגיאות (QA)
בתי תוכנה רבים מציעים שירות מקצועי הכולל את כל שלבי הפיתוח שצויינו לעיל. על אף הציפייה של הלקוח לקבל תוכנה נטולת באגים, שהם שגיאות בתוכנה שפותחה, עוד לא קרה כדבר הזה, ואיתור שגיאות בתוכנה הוא חלק בלתי נפרד מהפיתוח שלה, במיוחד אם מדובר בתוכנה מורכבת וגדולה, שם עשויים להיות יותר כשלים בתוכנה.

בית תוכנה מקצועי ורציני, הוא כזה שישקיע משאבים רבים למחלקת הבדיקות ואיתור הבאגים, אותם כשלים ושגיאות, כשהמטרה היא לספק ללקוח תוכנה שנבדקה שוב ושוב, ואותרו בה כל התקלות והכשלים למיניהם. בית תוכנה מיומן, מודע לחשיבות החוליה הזו, הבודקת את תקינות התוכנה בשרשרת התהליכים, ומקצה משאבים ומאמצים רבים, להציב בחוליה זו, אנשי בדיקת איכות מן השורה הראשונה. הסיבה לחשיבות בתיקון באגים במהלך הפיתוח, היא שככל שנמצאות ומאותרות תקלות בשלבים הראשונים של פיתוח תוכנה, תהיה עלות התיקון והשדרוג שלהן, נמוכה בהרבה מאשר איתור תקלות ותיקונן בשלבים המתקדמים של הפיתוח.
 
אתגרים לכל אורך הדרך
פיתוח תוכנה הוא תחום שמוצבים לפניו אתגרים לא מעטים. חלק מאתגרים אלו קשורים לגורם האנושי, שמדרך הדרך עשוי לטעות. בתי תוכנה איכותיים ומקצועיים, הנמצאים ברשימת המומלצים שלנו, הם בתי תוכנה שמבינים את האתגרים והטעויות היכולות לנבוע מטעויות אנוש, ולכן מקצים משאבים בציוות מומחים נוספים בכל צוות הפיתוח, לעבודה בצוות, לבדיקה שנייה, ולסיעור מוחות במקומות שהדבר דורש אותו.

המגמה של כל בית תוכנה מקצועי ומומחה בהליכים מתקדמים וטכנולוגיה חדשנית, היא לפתח תוכנה, מורכבת ככל שתהיה, וגדולה ככל שיידרש, שבסופו של דבר תהיה נוחה וקלה למשתמש הקצה, גם אם אינו מבין גדול ביישומי מחשב. וזוהי למעשה גדולתן של חברות מקצועיות, המסוגלות ליצור תוכנה מורכבת ומאתגרת, עם המון מחשבה ותכנון מקדימים, שתיראה ותהיה קלה ונוחה, גם לתחזוקה שוטפת. זהו האתגר הגדול ביותר העומד בפני מפתחי תוכנה, שרק הם מודעים לאתגרים ולקשיים הניצבים בדרכם, בעוד שבפועל, יצרו מוצר כה קל לשימוש, עד שמי שאינו בקיא, לא יבין את האתגרים העצומים שעמדו בפני המפתחים, להביא את התוכנה לדרגת שלמות כזו, עם מינימום תקלות, ועם יכולת תחזוקה פשוטה למשתמש בה.
 
לרשותכם אינדקס של חברות פיתוח תוכנה המתמחות באפיון, הגדרה והבנת המוצר הנדרש, בהנדסת אנוש, בייעול תהליכים. חברות אלו מציעות אנשי מקצוע מעולים, מהנדסי תוכנה, בוגרי לימודי מדעי המחשב, ומפתחים מוכשרים בעלי וותק מקצועי רב, אשר מעודכנים בחידושים ובפיתוחים האחרונים, ואשר פיתוח תוכנה עבורם הוא בכל פעם אתגר חדש.

כיצד תורם פיתוח תוכנה לעסקים?
 
בעלי עסק זקוקים לפיתוח תוכנה שתייעל את התהליכים בארגון? כשמדובר בעסקים אין מקום וניסוי וטעייה. מילוי קצר של פרטיכם באתר יחשוף אתכם לאינדקס בתי התוכנה המתמחים ביותר בישראל בפיתוח תוכנה לעסקים, בהתאמה אישית ולפי צרכי העסק המדויקים ביותר, עם מיטב המפתחים המומחים ובעלי הניסיון המקצועי הרב. בעסקים כמו בעסקים, נדרש הטוב ביותר.
 
מפתחים את העסק
רוב העסקים של היום, ולא משנה גודלם, מבוססים על מערכות מידע ומחשוב בעל האספקטים של העסק. הדבר בא לידי ביטוי בתיעוד מאגר לקוחות, מערכת הנהלת חשבונות, שיווק ברשת, ואף תוכנות מורכבות ומערכות מידע אף הן מורכבות, שמטרתן לשרת את כל התהליכים התפעוליים העסקים של העסק או הארגון.

כל עסק הוא אינדיבידואלי ועם צרכים שונים, ולכל עסק המאפיינים המייחדים אתו והדרישות שלו. פעמים רבות מוצא העסק כי אינו יכול להסתפק בתוכנת מדף, וכי עליו לפתח תוכנה שתתאים במדויק לצרכיו, לציפיותיו ולמאפיינים הייחודיים לו.

במקרה כזה בעל העסק יכול לנסות ולהתגמש, ולהתאים את עצמו לתוכנת מדף קיימת, ולחסוך בעלויות. הבעיה מתחילה כאשר העסק מוצא את עצמו משנה הרגלים וצרות חשיבה, רק בגלל התוכנה שרכש. באופן זה במקום לייעל את תהליכי העבודה, גורמת התוכנה המוכנה ושאינה מותאמת אישית, לסרבול ההליכים, ובסופו של דבר הזול הופך יקר.
 
פיתוח תפור על פי מידות
בתי תוכנה רבים העוסקים בפיתוח תוכנה לעסקים, מציעים שירות ייחודי ואישי, המתאים לעסק ולמידותיו, לצרכיו הספציפיים, כאשר המטרה היא יעול השיטה ולא סרבולה.

פיתוח תוכנה לעסקים מאפשרת בדיקה ולימוד דקדקנים של העסק ומאפייניו, אפיון הנעשה בצורה המקצועית ביותר של העסק ומערכות המידע, לימוד תהליכי העבודה בעסק, והטמעת כל נתונים אלו בתוכנה שנתפרה בדיוק על פי מידותיו של העסק המדובר.

השקעה זו נמצאת כמשתלמת בטווח הארוך, ובעל העסק מוצא כי הוא זה המגדיר את צרכיו וציפיותיו מהתוכנה, ולא התוכנה מכתיבה לו את התהליכים בארגון. החלטה זו חוסכת זמן יקר ומשאבים בעתיד.
 
פיתוח תוכנה לעסק כדי להפוך מוצר ליעיל ביותר צריך להתבצע על ידי יודעי דבר, בתי תוכנה בעלי נסיון ומוניטין רב ומוכח בתחום, עם נסיון בפיתוח תוכנה לעסקים, בהתאמה אישית.

גימורים אחרונים
פיתוח תוכנה לעסק בהתאמה אישית, היא בעלת יכולת להתגמש ולהשתנות בהתאם לגידול ולשינויים בעסק או בארגון. במהלך כל שלבי הפיתוח הייחודי, הנשען על למידה לעומק של מאפייני הארגון והמשתמשים בתוכנה, קיים ליווי צמוד של בית התוכנה, עם שקיפות מלאה לתהליך, כאשר הלקוח הוא זה הנותן את הטון, מביע דעתו, ומגדיר את צרכיו במדויק.

התמיכה מתבטאת גם כאשר התוכנה כבר מוטמעת בארגון, והארון מקבל תמיכה שוטפת, ליווי מקצועי, הדרכה וגיבוי בעת בעיה או שאלה. לכן, פיתוח תוכנה לעסקים בהתאמה אישית, ובתנאי שהוא נעשה על ידי מומחים לדבר, הופך בסופו של דבר לפתרון כלכלי משתלם ונכון יותר לארגון.
 
אם אתם זקוקים לפיתוח תוכנה לעסק שלכם, שתפותח בהתאם לפרמטרים של העסק וצרכיו, תוך הקשבה מלאה והבנת הפעילות והתהליכים, ובאופן שיאפשר לכם קבלת גב מקצועי לאורך כל חיי התוכנה, רצוי שתפנו לחברות המתמחות בפיתוחים מסוג זה, עם אנשי מקצוע שלהם הידע, ההשכלה והניסיון בענף.

ליצירת קשר עם יועץ לפיתוח אפליקציות ללא עלות מלאו את הטופס 
או
חייגו עכשיו לטל' 
 050-3112710