כאן תוכלו לאתר מפתחים, מעצבים, קורסים, משווקים ועוד בתחום האפליקציות.
 
 
 
חפש

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד & מפתחי אפליקציות לאנדרואיד - Android Apps Development / App Developers


לדף רשימת מפתחי אפליקציות כללי לשירותי פיתוח אפליקציות.
לקבלת מס' הצעות מחיר לפיתוח אפליקציה לאנדרואיד מלאו פרטים בטופס!


הערות: כל הפרויקטים ללא יוצא מן הכלל עוברים תהליך שמירה על סודיות.      
 

לקבלת מידע והצעת מחיר לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד מלאו את הטופס או חייגו 050-3112710


 

 • משרד סקוויז מתמחה בבניית אפליקציות מותאמות למכשירי אייפון / אייפד ואנדרואיד ובבניית אתרים רספונסיביים (מותאמים לסלולר)
  מיקום בארץ: פתח תקווה תחומי פעילות: פיתוח אפליקציות מותאמות אייפון ואנדרואיד
 • חברת גלובל ביט - עובדים עם סטארטאפים, יזמים וחברות בינלאומיות
  מיקום בארץ: פיתוח אפליקציות להייטק ולחברות תחומי פעילות:
 • החברה מעסיקה עשרות נשים חרדיות, בעלות תארים במדעי המחשב והנדסת תוכנה, כולן מומחיות בתחומן.
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: תכנות לאנדרואיד, פיתוח תוכנה ובדיקות תוכנה QA
 • מיקום בארץ: תחומי פעילות: פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
 • מובלרס הם קבוצה של פרילנסרים מקצועיים אשר מתמחים בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ומשחקים לכל הפלטפורמות הסלולריות והניידות בשוק, תחנת עצירה אחת לכל צרכי הפיתוח והיעוץ שלך.
  מיקום בארץ: תל אביב והמרכז תחומי פעילות: בניית אפליקציה לאנדרואיד
 • Brightech הינה חברת פיתוח אפליקציות לאנדרואיד אפשר פיתחה אפליקציות מוכרות לכולנו כגון winwin, morfix, ynet
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: פיתוח אפליקציה לאנדרואיד ופלטפורמות מובייל אחרות
 • הנהלת החברה הינם מהנדסי מחשבים בוגרי הטכניון עם ניסיון של עשרות שנים בפיתוח לאנדרואיד ובמגוון טכנולוגיות והצוות שלנו מורכב מאנשים מוכשרים ויצירתיים בעלי ניסיון רב בפיתוח יישומים ובתכנות.
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: תכנות אפליקציות לאנדרואיד
 • Iplanet היא חברה אחת מתוך שבע חברות בנות של קבוצת טלכלל ועוסקת במתן פתרונות טכנולוגיים ובניהם בניית אפליקציות לאנדרואיד. החזון שלנו הוא להכניס את עולם הסלולר לכל עסק בישראל במחירים הוגנים וללא תחרות.
  מיקום בארץ: גבעתיים תחומי פעילות: מפתחי אפליקציות, עיצוב אפליקציות, אפיון אפליקציות
 • פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מקצועי מאפשר לכל משתמשי מכשירי הסמארטפון ליהנות מפיתוחים מתקדמים של אפליקציות ידידותיות ביותר לקהל המשתמשים בתחומים כאלה ואחרים.
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: פיתוח אפליקציות לאנדרואיד כבר אינו מותרות, אלא שירות חובה לכל עסק
 • גוגל עם פלטפורמת האנדרואיד מאפשרת לקהל המפתחים להשתמש במשאבי הפלטפורמה שלו ע"י ספריות קוד עם התממשקות לשפות תכנות שונות ליצירת אפליקציות חזקות בעלות עומקים טכנולוגיים אשר המפותחות עליה.
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: פיתוח על פלטפורמת קוד של אנדרואיד
 • בעלי עסק זקוקים לפיתוח תוכנה שתייעל את התהליכים בארגון? כשמדובר בעסקים אין מקום וניסוי וטעייה. מילוי קצר של פרטיכם באתר יחשוף אתכם לאינדקס בתי התוכנה
  מיקום בארץ: תחומי פעילות: כיצד פיתוח אפליקצייה לאנדרואיד תתרום לעסק? 

מי אנחנו? goApps מספקים פתרונות מתקדמים בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד לרבות פיתוח אפליקציות אנדרואיד טבעיות (Native) / אפליקציות WEB / פיתוח אפליקציות אנדרואיד משולבות (Hybrid) בעזרת שיטות פתוח המתקדמות לפיתוח על מספר פלטפורמות בו זמנית Cross Platform Development תוך שימוש בספריות קוד החדישות והמתקדמות ביותר לפיתוח מוצרי סלולר וטאבלטים.
 

מה אנחנו עושים? אנו מאתרים מוצרים דומים לפרופיל המוצר המתבקש עבורך ומתאימים את המפתח אשר לו קיימת תכולת קוד חיונית לתפקוד המוצר שלך על מנת לחסוך לך בזמן ובעלויות   


לעסקים / משקיעים: שירותי פיתוח תוכנה למכשירי הסלולר / טאבלטים של אנדרואיד יחד עם פלאטפורמות קוד אחרות על פי לדרישה תוך הטמעתם במערך התפקודי של העסק לצורך ייעול ושיפור תהליכים פנים / חוץ ארגוניים. אנו מאתרים מפתחי אפליקציות לאנדרואיד להם קיימות תכולות קוד חיוניות על פי דרישות המוצר המתבקש על ידך. השירות ניתן ללא התחייבות להמשך התהליך.


למה אנחנו? זה פשוט, אנחנו חוסכים עבורך זמן חיפוש, מעניקים בטחון במחלקת פיתוח תוך פיקוח קפדני של כל פרויקט, ומאפשירם לך הינות ממוצר איכותי תוך חסכון בעלויות של פיתוח המוצר בפועל. כל זאת ללא התחייבות לקידום התהליך מצדכם!
 

מטרתו של השירות אשר ניתן לקהל לקוחותנו מסתכם באספקת פתרונות פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ע"י מפתחי אפליקציות אנדרואיד איכותיים בפרקי זמן קצרים ככל הניתן תוך שמירה על תמחור אטרקטיבי למזמין בשיטות (TNM / Fix Price)  עבור המוצר המתבקש יחד עם ליווי, ובקרה בהתקדמות הפרוייקטים מול מח' פיתוח אשר יחסכו עבורכם בזמן, סיכונים ומשאבים מיותרים .

* אין אנו חושפים את כל בתי התוכנה המומלצים אשר נבחרו על ידינו באתר על מנת למנוע הטייה אפשרית בבחירת בית התוכנה המתמחה בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד.
* goApps אינם כוללים שירותי גיוס משקיעים ולא נכנסים לשותפויות!   


שירותי goApps: שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד המסופקות לקהל לקוחותנו כוללות פתרונות ייעוץ, תכנון, אפיון, פיתוח והפצה של מוצרי המובייל  /טאבלטים וזוכות לביקוש רב בשל הכוח השיווקי והפיתוחי אשר מעניקה פלטפורמת האנדרואיד בנוסך להיותה בבעלות של (Google - הנחשבת כיום לבית התוכנה הצליח ביותר בעולם) שבזמנו מינפה את עולם האינטרנט לשלב הבא וכיום מוכרת לכולנו כאחת אחראיות הראשיות להמהפכת הסלולר.

הנגישות העומדת לרשותנו לתשתיות פיתוח של אפליקציות באנדרואיד ופלטפורמות קוד אחרות המתאימים לפרופיל הפיתוח המתבקש בארץ וברחבי העולם מאפשר לנו לכוון אתכם למפתחים מתאימים ביותר, להם קיימת התשתית המתאימה, לצורך התאמת הפיתוח לאיכויות המוצר מתבקשות ולמסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

* שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד שאנו מספקים אינו משפיע כלל על התמחור המוצר הסופי עבורכם, ההיפך הוא הנכון ברוב מוחלט של המקרים איכויות המוצרים אשר יסופקו דרכינו יעלו משמעותית גם באיכות המוצר וגם יהיו אטרקטיביים יותר במחיר גם יחד. 
* חשוב לציין כי אין אנו חושפים את כל בתי התוכנה אשר נבחרו על ידינו כחברות אשר מסוגלות לספק תוצר איכותי ובפרקי הזמנים המבקשים.        
 
פלטפורמת פיתוח של אנדרואיד: אנדרואיד הינה מערכת ההפעלה של גוגל, כיום נחשבת למערכת ההפעלה הנפוצה ועולי אף המוצלחת ביותר לקהל הלקוחות העסקי / ארגוני בשל היותה פלטפורמת קוד פתוחה אשר אינה מצריכה אישורים פורמאליים מיוחדים לשימוש במוצרים אשר פותחו כאפליקציות טבעיות להן קיים יתרון על פני אפליקציות WEB במונחי מהירות תגובה וחווית משתמש גבוהות יותר עקב שימוש בספריות קוד אשר יודעות לעבוד ישירות מול החומרה של המכשיר ללא שימוש בשיטות קוד עקיפות ושיטת כגון שימוש בספריות קוד מוכרות למפתחים כדוגמת ה Phone Gap. 

הצטרף איתנו למהפכת הסלולר ותעזרו בנו בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד – והבטח לעצמך שירות יעיל, אובייקטיביות מירבית והכוונה טובה ביותר שתוכלו לקבל בתחום.  050-3112710