כאן תוכלו לאתר מפתחים, מעצבים, קורסים, משווקים ועוד בתחום האפליקציות.
 
חפש
BIGapps - תכנות, בנייה ועיצוב אפליקציות
עוד סגור מיקום בארץ: תל אביב וחיפה
חברת BIGapps ממוקמת בצפון ובראשה עומדים מומחים בתחומי העיצוב, ממשק המשתמש וביצירת אפליקציות חכמות למערכות ההפעלה של Apple) iOS) ו-Google) Android).

המומחיות הרב תחומית מאפשרת לחברה להתאים את הפתרונות לצרכי הארגון שלכם. בין אם אתם מעוניינים ביצירת אפליקציה לשירות הלקוחות הקיימים של העסק או שאתם מעוניינים לשווק אותו באמצעות אפליקציה חדשה – המומחים שלנו יסייעו לכם בתהליך במקצועיות ואדיבות.


חברת BiGapps הינה חברה הממקומת באזור חיפה. BiGapps מתמחה בפיתוח אפליקציות למובייל.
 
בין עבודותיה ניתן למצוא את קבוצת הכדורגל הפועל חיפה, סוכנות הביטוח של רמי דוד ורמי מיכאלי, משחקים כמו הרב שלום מברך ואת נוטרדם פריז.חברת BiGapps מפתחת את כל האפליקציות in hous ומחזיקה במפתחים מהטובים בישראל.
 
בחברת BiGapps  תוכלו לפתח אפליקציית קופונים, אפליקציית משחקים, אפליקציות בתלת מימד, אפליקציות שמשלבות סאונד, אפליקציות עיסקיות ואפליקציות ליזמים פרטיים. חברת BiGapps מפתחת לפלטפורמות אייפון, אנדרואיד ווינדוס פון. חברת BiGapps תדאג לך משלב האפיון, העיצוב, הפיתוח ועד לרמה השיווקית בארץ או בעולם.

אנו מלווים את הלקוח משלב האפיון עד שלב העלאת האפליקציה לחנויות. כמו כן, אנו נותנים פתרונות שיווק ופרסום יצירתיים של האפליקציה.


בין השירותים שאנו מציעים:
 

- פיתוח אפליקציות ל –iPhone ו- iPod
- פיתוח אפליקציות למכשירי אנדרואיד
- התאמת אפליקציות ל – iPad ומכשירי טאבלט נוספים של אנדרואיד
- עיצוב אפליקציה מותאם לשפה השיווקית של החברה שלכם
- בניית אתרי אינטרנט
- בניית אתרים מותאמים
- בניית אפיונים מקצועיים לאפליקציה
- שיווק ופרסום האפליקציה בכל המדיות התקשורתיות
גלריית תמונות: