כאן תוכלו לאתר מפתחים, מעצבים, קורסים, משווקים ועוד בתחום האפליקציות.
 
חפש
ICODE - קורסי פיתוח אפליקציות בסלולר
עוד סגור מיקום בארץ: מרכז הארץ
אנו מציעים מספר מסלולים: מסלול Hands-On לבעלי רקע בתכנות, מסלול לגרפיקאים הפעיים בתחום או מעוניינים להיכנס אליו ומסלול לבני נוער. כמו כן אנו מציעים סדנאות יומיות המאפשרות טעימה מעולם פיתוח האפליקציות...


Icode – קורס פיתוח אפליקציות לאייפון

 
המרכיבים החשובים בלימודים בכלל ובלימוד תכנות אפלקציות לאייפון בפרט, הינם העניין והסקרנות. לגישתנו חייבים לבנות סקרנות ולשמר את העניין של התלמידים לאורך כל תהליך הלמידה. על פי גישה זו, בקורסים של iCode  אנו בונים אפליקציה חדשה בכל מפגש. המדריך בוחר אפליקציות מעניינות, המחייבות חשיבה יצירתית, פתרון בעיה לוגית או דורשות להתמודד עם אתגר עיצובי. בנוסף מושם דגש על דוגמאות קוד, על הדגמות ועל התנסות אישית.

ניתן ללמוד תכנות לאייפון בצורה עצמאית בעיקר למי שמגיע מעולם המחשבים והינו בעל נסיון קודם בתכנות. אולם, קיימים יתרונות רבים וברורים ללימוד בקורס איכותי - במהלך הקורס המדריך דואג להשריש אצל הסטודנטים בסיס חזק וגישות תכנות נכונות. הוא דואג להזהיר את הסטודנטים מטעויות נפוצות ומציג בפניהם כלים המקלים על הדרך. אין ספק שלימוד בקורס איכותי מקצר את הדרך ומאפשר להגיע לרמת תכנות גבוהה בזן קצר הרבה יותר.

מנסיוננו הדרך הטובה ביותר להיכנס לעולם של תכנות אפליקציות לאייפון היא בצורה אינטנסיבית – יש לקחת בחשבון תקופה של כחודשיים עם מינימום 20 שעות שבועיות (160שעות בסה"כ) כאשר כשליש מהן במסגרת הקורס והיתר בתרגול עצמאי. השלבים הראשונים בלימוד תכנות לאייפון מחייבים שינויים מחשבתיים בעיקר למי שלא מגיע מעולם המק. התחלה אינטנסיבית מזרזת את התהליך. ניתן לפרוס את הלימוד הראשוני על פני תקופה ארוכה יותר אך יש לקת בחשבון שזמן הלימוד נטו יהיה ארוך יותר. בסדנאות שלנו, כחלק ממסגרת הקורס, אנו מאפשרים לכל משתמש לשכור איתנו מק ובכך לאפשר לסטודנטים להיות נגישים למק לכל אורך התקופה.

לדעתנו חווית השימוש באייפון שונה מכל מכשיר טכנולוגי אחר- קיימת מעין הרמוניה המעניקה חווית משתמש מיוחדת. אין ספק שטלפונים אחרים ומערכות הפעלה אחרות מאפשרים אף הם יצירת אפליקציות נהדרות אך עדיין קיים משהו שלם ונכון במכלול של מכשיר- שפת תכנות- עיצוב שיש באייפון.

כנראה סטיב ג'ובס עצמו לא האמין ולא צפה את ההיסטריה שתהיה סביב חנות האפליקציות ואת היצירתיות האנושית האפשרת מגוון רחב כל כך של רעיונות ויישומים. אחת הסיבות לדעתנו היא שיצרני הטכנולוגיה הם גם הצרכנים שלה – המתכנתים משתמשים באייפון על בסיס יומי וזה מאפשר להם לחשוב על רעיונות חדשים בקצב מסחרר. מעבר לכך רעיון טוב יכול להגיע מכל אחד, למי אין רעיון לאפליקציה הגדולה הבאה, ובצרוף עם מתכנתים טובים מגיעים לשוק אפליקציות נהדרות. רעיון טוב הוא הבסיס לאפליקציה אבל דווקא איכות הביצוע ורמת הגימור הינם הגורמים המכריעים הקובעים את סיכויי ההצלה. אנו ב iCode  מעודדים תהליך של לימוד רציני של שפת התכנות ובנייה הדרגתית של ספריית קוד אישית.
 
אנו מציעים מספר מסלולים: מסלול Hands-On לבעלי רקע בתכנות, מסלול לגרפיקאים הפעיים בתחום או מעוניינים להיכנס אליו ומסלול לבני נוער. כמו כן אנו מציעים סדנאות יומיות המאפשרות טעימה מעולם פיתוח האפליקציות...
גלריית תמונות: