יזמות והשקעות בהייטק / סטארטאפים - חדש ב goApps

תיאור קצר על מהות הקטגוריה - "הזדמנויות עסקיות לעולם ההיטק":
בעקבות פניות שוטפת לאיתור משקיעים עבור עולם פיתוח תוכנה והאפליקציות למובייל / טאבלטים בפרט החלטנו להקים קטגוריה נסיונית חדשה להעלאת כתבות אשר תעסוקנה באיתור הזדמנויות עסקיות עבור קהל היזמים / משקיעים בעולם ההייטק.  

היזמים יוכלו לעלות דרכנו כתבות עינייניות עבור המיזמים שלהם לצור איתור משקיע אנג'ל והמשקיעים יוכלו לפרסם כתבות לאיתור אנשי מקצוע מתאימים בתחומי ההשקעה הנדרשת.

מכיוון שאנו עוסקים בעיקר במיקור חוץ לפיתוח תוכנה ומתאימים מפתחים לקהל המשקיעים העסקיים והיזמים הפרטיים בתחומי פיתוח אפליקציות  ופיתוח תוכנה ניתן לפנות אלינו דרך הקישור המצורף מטה.  
 
לסיכום: בעמוד זה ניתן לראות סקירות / כתבות על הזדמנויות עסקיות בעולם תוכנה והייזק, כמו כן לפרסם בקשות לאיתור משקיעים עבור תחומים אשר הינכם מעוניינים לפתח (אין צורך לגלות רעיונות אלא לכתוב על הפתרונות אשר הינם מעוניינים לספק לקהלי היעד שלכם תוך ציון סכומי השקעה אשר ברצונכם לקבל במסגרת התוכניות עסקיות אשר הכנתם)

את הרעיונות / תחומים ניתן לפרסם רק לעולם ההיטק ותוכנה בלבד עבור פיתוח מוצרים לאינטרנט ומובייל לרבות איתור משקיעים, רעיונות והזדמנויות עסקיות בעולם האפליקציות למובייל או לאינטרנט או מוצרים אחרים המתבססים על מוצרי מדף קיימים או על פיתוח תוכנה על פי דרישה אישית.  

לאיתור מפתח אפליקציות מתאים על פי דרישה
לאיתור מפתח תוכנה מתאים על פי דרישה