רשימת אפליקציות מומלצות ושימושיות לפייסבוק. חובה לכל משתמש פייסבוק

Facebook Best Apps - להלן סידרת אפליקציות המומלצות והשימושיות ביותר לפייסבוק ורשתות חברתיות אחריות. רובם חובה לכל המשתמשי הפייסבוק ורשתות סוציאליות שימושיות מתחרות כגון טווייטר, גוגל +, לינקד אין ועוד... .

פורטל Goapps מעדכן רשימה של אפליקציות חובה שימושיות להורדה אשר התקבלו לאפליקציות הטובות והחמות ביותר לפייסבוק, לינקד אין, טוויטר, גוגל + ועוד.

נסקור עבורכם את אפליקציות המותאמות לפייסבוק המגניוות והשוות ביותר מבין רשימת אפליקציות מלאה לפייסבוק אשר הושקו לאחרונה
 • אפליקציית Rounds מגיעה לסלולר
  גאווה מקומית חדשה צצה לה - החברה הישראלית Rounds עושה צעד גדול בימים אלו, ועוברת שינוי מרכזי - הפיתוח של התוכנה לטלפונים הסלולריים הסתיים, וכיום כל אחד יכול להוריד את ה Rounds למכשיר האייפון שלו, או למכשירים סלולריים אשר מבוססים על מערכת אנדרואיד.
 • הסנכרון החדש של פייסבוק photoync
  עד היום התרגלתם לכך שצריך להעלות תמונות מהטלפון הסלולרי או המצלמה אל פייסבוק? הגיע הזמן שתתרגלו לשיטה חדשה לחלוטין
 • האפליקציה - "social connect facebook"
  האפליקציה - "social connect facebook" מספקת לנו את הפלטפורמה המושלמת למקד את פרופיל הפייסבוק שלנו ולהשתמש בו למען יצירת הכרויות חדשות ופרודוקטיביות.
 • DatingBook -  הספר פתוח בפניכם!
  DatingBook היא אפליקציית הכרויות בפייסבוק, שלוקחת את כל מה שהכרתם עד היום בז'אנר ההכרויות צעד אחד קדימה - למעשה, מדובר באפליקציית חובה לחובבי הז'אנר, והיא עושה ל-Jdate את מה שפלאפון עשתה לבזק.
 • Texas Holdem Poker - הגיע הזמן לשלוף!
  Texas Holdem Poker היא כל מה שהייתם מצפים מאפליקציית פוקר בפייסבוק – עיצוב פשוט, מהירות גבוהה – ומיליוני משתמשים שרק מחכים לקחת מכם את הכסף. כלומר.. הז'יטונים.
 • Are you Interested - הספיד דייטינג של שנות ה-2000!
  אפליקציית Are you Interested הפכה לשם דבר בשנה האחרונה בעולם ההכרויות באינטרנט ובאייפון – מדובר באפליקציה מדליקה, המזכירה מעט את שיטת ההכרויות "ספיד דייטינג" – המשתמש צופה בתמונות של בנות זוג פוטנציאליות, ויכול ללחוץ Like אדיב ברוח הפייסבוק על מי שמוצאת חן בעיניו.