סמארטפונים - מכשירים "חכמים" מכשירי בלקברי - RIM

 • בלקברי 9780 ניסה לחולל מהפכה בשוק העסקי. האם הצליח? כנסו וראו!
  ניתן למצוא כאן טלפון בלקברי 9780 המביא אליכם את בשורת העתיד בטלפונים סלולריים. טלפון בעל מערכת הפעלה מהמתקדמות ביותר שיש, מתאים לשימוש פרטי או לעסק.
 • בלקברי בולד
  ניתן למצוא כאן טלפון סלולרי מסדרת בלקברי בולד או BLACKBERRY BOLD המציע לכם טלפון מתקדם לשימוש פרטי או עיסקי.
 • בלקברי 9800 - סמארטפון טאץ' מסדרת בלקברי!
  "בלקברי 9800" הינו הסמארטפון האחרון לשנת 2010 של חברת RIM, יצרנית סדרת בלקברי, והוא מסמל סוג של מעבר מחשבתי של בלקברי. עד הסמארטפון מכשירי RIM פנו בעיקר לקהל יעד אליטיסטי ועיסקי, וכחלק מהקטע הם גם שללו שימוש במסך מגע במכשירי בלקברי הראשיים. עובדה זו, יצרה מצב שעד בלקברי 9800, חלה ירידה תלולה במכירות הסדרה, ונראה כי RIM מעוניינת להשתקם באמצעות סמארטפון זה.
 • בלקברי 9700 - הסמארטפון הנמכר ביותר מבית בלקברי!
  מכשיר בלקברי 9700 הוא הסמארטפון הנפוץ ביותר עד כה מבית RIM. אם נסתכל מהזווית הקטנה שלנו, בלקברי 9700 הוא הראשון מבין סמארטפוני בלקברי שחדר לשוק הישראלי בצורה רצינית. מבחינה מסחרית בלקברי בולד 9700 כלל אינו מהווה מתחרה למכשירי אייפון או גלקסי, אך אני בספק אם הוא מנסה להתחרות בהם – בלקברי 9700 הוא, כידוע, סמארטפון המיועד לאנשי עסקים, וככזה הוא מושלם.
 • בלקברי - ז'אנר שונה של סמארטפונים!
  בלקברי הינו סמארטפון מיוחד במינו. בניגוד לרוב הסמארטפונים האחרים שפונים לקהל הרחב, בלקברי פונה לקהל אליטיסטי של אנשי עסקים ואנשי משרדים בעיקר, ועל כן אפליקציות בלקברי רבות גם הן מתאימות לקהל יעד זה.