סמארטפונים - מכשירים "חכמים" מכשירי אנדרואיד - Android סוני אריקסון - Sony Ericsson

 • סוני אריקסון נכנסת לשוק האנדרואיד עם דגמי XPeria!
  סוני – השם אומר הכל. איכות, חדשנות, נועזות. הוידאו, הדי. וי. די. היכן היינו היום בלי ענקית התוכנה הסינית? ובכן.. חברת סוני החליטה להיכנס לשוק הסמארטפונים המבעבע עם דגמי ה- XPeria. דגמי הסמארטפון הם רבים ומגוונים. תוכלו למצוא את – סוני אריקסון XPERIA X 10, סוני אריקסון XPERIA, סוני אריקסון XPERIA X 1 , והדובדבן שבקצפת - סוני אריקסון XPERIA X 2.
 • Sony Ericsson C905- זיכרון קטן, עוצמה גדולה!
  Sony Ericsson C905 הוא אחד הסמארטפונים המובילים של סוני אריקסון. מדובר בטלפון בדור 3.5, כזה שאינו שייך לז'אנר הטלפונים החדשים החדישים ביותר שקיימים כיום, ולמרות זאת הוא מביא לנו חידושים טכנולוגיים ספורים, והנדסת אנוש מעולה.
 • SONY ERICSSON J105- פשטות היא שם המשחק!
  היות ואנו חיים בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, תמיד נחמד לראות גיוון בדמות סמארטפונים פשוטים יותר לשימוש.. אחד מאלה, הוא הסמארטפון סוני אריקסון J105.
 • SONY ERICSSON ARC- האם הקשת של סוני תזרח מעל שמיה הקודרים מעט?
  סמארטפון סוני אריקסון ארק הוא המתקדם בדגמי סוני אריקסון. הוא כולל מסך מגע בגודל 4.2 אינץ' (שני רק לגלקסי S2(, שנותן לו בהירות וחדות. למכשיר עיצוב אלגנטי והוא קל משקל.
 • Sony Ericsson W595
  אם חיפשתם טלפון שישמש אתכם כנגן מוסיקה סלולרי, סוג של אייפוד עם דיבורית – הרי ש Sony Ericsson W595 הוא בדיוק הטלפון בשבילכם. עיצוב אלגנטי של סליידר מקנה לו חזות מרשימה יחסית, ובקרת הזזה מיוחדת מאפשרת לכם להעביר שירים ולשלוט על המכשיר באמצעות תנועה לכיוונים שונים – אופציה מדליקה במיוחד, שלא קיימת ברמה הזו בטלפונים אחרים.
 • מכשיר סלולרי סמארטפון סוני אריקסון יארי - Sony Ericsson Yari
  Sony Ericsson YARI - סמארטפון אידיאלי לגיימרים!