סמארטפונים - מכשירים "חכמים" מכשירי אפל - APPLE אייפון 5 | 5 Iphone

 • אייפון חוזרת לבכורה בארה"ב
  כמעט תמיד, אפשר לקרוא כתבות המציינות עד כמה "אפל" שולטת בשוק האמריקאי. חשוב לדייק ולציין כי בחודשים האחרונים, חלה ירידה חדה מאד ברכישות של אייפון בארה"ב.
 • תיקון אייפון - לא דבר פשוט בכלל
  אחת הבעיות העומדות בפני כל אדם שמעוניין לרכוש אייפון חדש, היא כמובן הבעייתיות בחומרה. סיפורי זוועה צצים ברשת על כך שהאייפון התקלקל ימים ספורים לאחר תחילת השימוש, והתיקון עלה אלפי שקלים.
 • iOS 5 - עדיין לא אייפון 5, אבל...
  חברת אפל השיקה מערכת הפעלה חדשה לאייפון – iOS 5. מדובר בשדרוג הרציני השלישי למערכת ההפעלה, שהיא כמובן הפופולרית כיום בשוק הניידים. iOS 5 ניתנת להורדה מאתר אפל, או דרך האייטיונס באופן אוטומטי.
 • איתור אייפון גנוב מעולם לא היה פשוט (וזול) יותר!
  האפליקציה All Phone Tracker GPS שברה שיא הוזלה באפסטור. אפליקציית איתור אייפון גנוב זו, שווקה לראשונה במחיר 99.99 דולר. לאחר שמפיציה ראו כי איש לא מתפתה להורידה (המחיר הגבוה נקבע, כמובן, היות ומדובר בחירום), הם החליטו לבצע הוזלה דרסטית במחיר, וכעת האפליקציה משווקת ב-2.99 דולר בלבד.
 • פריצה לאייפון - גם בתחום זה ישראל מובילה!
  נראה כי מדריכי פריצה לאייפון הם המדריכים הנפוצים ביותר ברשת כיום. פריצה לאייפון היא דבר לא פשוט, ומדריכים כיצד לפרוץ לאייפון נוטים להיות קשים להבנה למשתמש המצוי.
 • אייפד ואייפון לעיוורים - כלבי נחייה אלקטרוניים.
  בתקופה האחרונה התגלה כי בין יתרונות אייפון ואייפד, ניתן למנות גם סיוע לאנשים בעלי ליקוי ראיה. אייפון 4 לעיוורים, למי שלא יודע, הוא סלולר המשלב בצורה אופטימלית את מסך הטאץ' הרגיל יחד עם מכשיר מיוחד מבית אפל המאפשר לשלב כתב ברייל עם אייפון 4 לעיוורים. נראה כי כלבי נחייה מדהימים אינם הפיתרון היחיד המסייע לשיפור איכות חיי העיוור, על אף העובדה כי כלבי נחייה אלה הם חיות מדהימות בפני עצמן.
 • אייפון 5 - הדבר הגדול הבא?
  מכשיר אייפון 5, כפי הנראה, עומד לצאת לשוק בקרוב. השקת אייפון 5 בארה"ב ובישראל ללא ספק תשנה סדרי עולם בכל מה שקשור לשוק הסלולר, ולמרות שהשאלה הסופר פופולרית "מתי יוצא אייפון 5 בישראל?" עדיין מיותמת מתשובה ברורה, נראה כי תאריך השקת אייפון 5 נע איפשהו בין חודש יוני לספטמבר, כשהשמועות בנושא משתנות בהתאם לעונה.
 • אייפון - הסמארטפון ששינה את העולם!
  אייפון – טלפון סלולרי ששינה את הכללים בשוק הסלולר. מי זוכר שעד לפני שנים לא רבות, גלישה באינטרנט דרך טלפון סלולרי הייתה עדיין תהליך חובבני, ורוב החיבור לאיטרנט התנהל בתוך פורטל ספקית השירות. מאז כניסת אייפון 3gs לשוק, באמצע שנת 2007, התהפכו היוצרות וגלישה באינטרנט דרך הסלולר הפכה לסטנדרט.