אפליקציית NeedIt - פלטפורמת מסחר חברתי

אפליקציית NeedIt - פלטפורמת מסחר חברתי ראשונה מסוגה!צוות GoApps גאה להציג בחשיפה ראשונה (!) אצלנו את אפליקציית NeedIt המהפכנית והראשונה מסוגה, בארץ ובעולם.
NeedIt מספקת למשתמשים פלטפורמת מסחר חברתי וירטואלי ונותנת מענה לצרכים יומיומיים בסיסיים בצורה קלה ומתוחכמת .
NeedIt באה לתת פתרון מושלם ומשתלם עבור משתמשים אשר זקוקים למוצר או מספר מוצרים, או שירות מכל סוג שהוא, בטווח הזמן המידי, בכל מקום , בכל זמן ולכל אחד .

אפליקציית NeedIt נולדה מתוך צורך אמיתי לספק פתרונות לבעיות שכל אחד מאתנו נתקל בהם יום יום.
הגדולה של NeedIt היא העובדה שהיא מאפשרת שוק וירטואלי חפשי המבוסס על גישת "תן וקח" וכל משתמש יודע לבחור במוצר או השירות אשר מתאים לו ובהתאם לצרכים הספציפיים שלו .
  
    
  
אז איך זה עובד ?
ובכן , בוא ניקח למשל אמא לאחר לידה שנמצאת בשעות הבוקר בביתה עם הפעוט ובעלה כבר מזמן בעבודה ואז היא מגלה שנגמרה המטרנה או נגמרו הטיטולים והיא צריכה את זה באופן דחוף ואפילו מוכנה לשלם ערך מוסף על המוצרים ורק שיגיעו אליה עד הבית באופן מידי .
דוגמא נוספת , אדם נמצא בביתו בשעות הלילה המאוחרות ומגלה שחסר בבית קפה או חלב או סיגריות, אותו אדם לא יכול או לא מעוניין לצאת מהבית ומוכן לשלם אפילו מעט יותר על מנת שהמוצרים יגיעו לידיו .
מובן שאין לו ממש פתרון יעיל לבעיה מאחר וכל החנויות והסופרים באזור כבר מזמן סגורים , נוסיף לכך שגם לא ממש בא לו לכתת רגליו בלילה ,להתלבש ולנסוע לחפש חנות פתוחה .
או אדם מבוגר שזקוק לתרופות שלו או למרשם רופא או סתם לעזרה ממישהו .
ובכן , NeedIt  כבר כאן ובאה לספק פתרונות קלים למצבים כאלו ועוד המון מצבים אחרים כמו לדוגמא להביא דבר דואר בשעות העבודה , להזמין בייביסיטר מהרגע להרגע , להזמין מטפלת מהרגע להרגע ועוד ועוד , כאשר כל זה מתבצע בשיטה של הפעלת סוג של מכרז כאשר האדם שהכי זמין ובמחיר שהכי משתלם יגיע לבסוף כדי לספק את שירותיו .

     

אפליקציית NeedIt בעצם כוללת בתוכה 2 צדדים , הצד האחד הוא צד המזמין והצד השני הוא הצד המביא , כאשר כל אחד מהמשתמשים לפי נוחיותו בוחר בכל זמן נתון באיזה צד הוא כרגע .
צד המזמין :
כל מוצר או שירות נדרש שהמשתמש מבקש לקבלו מתחיל ביצירת הזמנה חדשה .
המזמין מכניס הזמנה במערכת, בה הוא כותב מה הוא צריך , תוך כמה זמן הוא צריך את זה ,לאן הוא צריך את זה , וכמה הוא מוכן לשלם על השירות .
בנוסף יש למזמין את האופציה לסמן בהזמנה אם הוא מבקש את המוצר עד לדלת הבית או שהוא יורד לקחת ( מה שיקל מאוד על השליח שמביא לו מבחינת חנייה ).
מרגע אישור ההזמנה, ההזמנה מופיעה בקיר ההזמנות של האפליקציה וחשופה לכל משתמשי האפליקציה באזור הרלוונטי .
המזמין יכול לצפות במיקום השליח על גבי המפה בכל זמן נתון. בנוסף, המזמין והשליח יכולים לדבר בניהם בצ'אט פנימי של האפליקציה .
צד המביא ( השליח ) :
בעת פתיחת האפליקציה המשתמשים מגיעים ישירות לקיר ההזמנות ומשם הם יכולים לצפות בכל הזמנה באופן פרטני ורשום להם בצורה שקופה ומראש כמה יתוגמלו אם יבחרו לספק את ההזמנה .

היתרונות הבולטים של אפליקציה זו היא בכך שהשליח המיועד יכול לבחור לספק הזמנות רק כשזה נוח ומתאים לו, למשל אם הוא ממילא כבר בסופר או שהוא בדרך לביתו וממילא עובר דרך חנויות נוחות למיניהן (רלוונטי מאוד כאשר שמדובר בשעה מאוחרת ).
הוא גם לא צריך לסטות הרבה מהדרך מכיוון שהוא רואה רק הזמנות שנמצאות באזור הגיאוגרפי שבו הוא נמצא.
בנוסף, השליח יכול ללחוץ על מקש ניווט והוויז ייפתח אוטומטית מתוך האפליקציה עם הכתובת של המזמין.

בסוף התהליך, לאחר שסופקו המוצרים ו\או השירות המבוקש, קיימת מערכת דירוג אשר באמצעותה המשתמשים מדרגים את המשתמש שמולו הם התקשרו ע"פ רמת האדיבות, הדיוק וההגינות.
דירוגים אלו נשמרים ,משוקללים ומוצגים לכלל המשתמשים.
המערכת יודעת להציג את בעלי הדירוג הגבוה תמיד ראשונים ברשימת המזמינים והשליחים .

האפליקציה זמינה Google Play, בקרוב גם ב App Store...

להורדת האפליקציה ב -  Google Play
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות ב- 1 דיונים
מההתחלה לסוף מהסוף להתחלה