הדור החדש של jawbone


הדור השני של Jawbone UP


לפני קצת יותר משנה, עשתה חברת Jawbone היסטוריה קטנה כשהשיקה את הצמיד החדש שלה – UP . UP היה אמור להיות הצמיד שישנה הכל - צמיד שיכול למדוד את כמות הצעדים שאתם עושים, ללוות אתכם בזמן הספורט שאתם עושים, ואפילו להעיר אתכם כשאתם מסיימים מחזור שינה מסוים, ולהגיד לכם כמה זמן ישנתם בלילה, כמה פעמים התעוררתם ועוד ועוד. זה היה אמור להיות מהפך של ממש בתחום של איכות חיים, ספורט, בריאות ועוד. אולם, לאורך החודשים שעברו התברר שיש בעיה. אנשים רבים התלוננו בפני Jawbone כי זמן הסוללה של UP הוא קצר במיוחד, וכי מדובר למעשה על מכשיר לא אפקטיבי מסיבה זו. לכן, החליטו להחזיר כמעט לכל הלקוחות את הכסף, ועשו חושבים - עד שהשיקו ממש לאחרונה את הגרסה החדשה.
 
הצליחו ללמוד מטעויות
אין ספק שחברת Jawbone  עשו היטב את שיעורי הבית שלהם. בראש ובראשונה מדובר על הסנכרון עם המכשיר הסלולרי. ב Jawbone  הבינו שחיבור בלוטות' אלחוטי זה טוב ויפה, אך מדובר על חיבור שהוא פולט קרינה ויותר מכך - הוא זולל סוללה באופן חזק מאד. לכן החליטו על חיבור פיזי שהוא אולי קצת פחות משוכלל, אך מאפשר שימוש רחב יותר במכשיר. החיבור אגב הוא פשוט מאד. חברת Jawbone ידועה בכך שהיא עוסקת גם בנושאי סאונד למיניהן, ולכן החיבור למכשיר הסלולרי שלכם הוא דרך חיבור הסאונד שלו. הדבר יאפשר לבצע סנכרון מלא בין נתוני הצמיד לבין התצוגה הגרפית בסלולרי שלכם. תוכלו להסתכל על הנתונים השונים, להסתכל כמה צעדים עשיתם היום, כמה זמן ישנתם, וכיו"ב. זמן חיי הסוללה הוא בדיוק כפי שנכתב בהוראות היצרן - כך שאין ספק שאת התקלה הגדולה הצליחו בJawbone  לתקן.


 
ומצד השני...
מהצד השני, ל Jawbone  UP יש עדיין כמה חסרונות שצריך לקחת בחשבון. הראשון והמרכזי ביותר הוא שנכון להיום הצמיד מסתנכרן אך ורק עם המכשירים של אפל, ולא עם מכשירים מבוססי אנדרואיד. עם זאת, נראה כי בחודשים הקרובים תצא גם גרסה מתאימה לאנדרואיד. כמו כן, לא מדובר היום על צמיד זול, אפשר להזמין אותו רק מארה"ב, וכדי לבצע את הסנכרון יש להוריד את האפליקציה מאייטיונז ולצורך כך צריך חשבון אמריקאי או גיפט קארד אמריקאי.


פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה