אפליקציית Rounds מגיעה לסלולר

 אפליקציית Rounds מגיעה גם לאנדרואיד


גאווה מקומית חדשה צצה לה - החברה הישראלית Rounds עושה צעד גדול בימים אלו, ועוברת שינוי מרכזי - הפיתוח של התוכנה לטלפונים הסלולריים הסתיים, וכיום כל אחד יכול להוריד את ה Rounds למכשיר האייפון שלו, או למכשירים סלולריים אשר מבוססים על מערכת אנדרואיד. אם עד היום לא שמעתם על Rounds כדאי להבין שמדובר היום באחד הפיתוחים החמים ביותר - הכולל את האפשרות לקיים שיחות וידאו אל מול חבר. 


 

אז איפה בעצם החידוש?
אפשרויות לשיחות וידאו, התקיימו כמובן עוד הרבה לפני Rounds. תוכנות למסרים מידיים במחשבים אפשרו תמיד את האופציה הנ"ל, כמו גם תוכנות ייעודיות בנושא, ואפילו רוב המכשירים הסלולריים היום מציעים אפשרות לשיחות וידיאו ללא תוכנה מיוחדת. השינוי של Rounds זה שהיא הצליחה ליצור ממש סביבה עתירת אטרקציות מסביב לשיחת הוידאו. בגרסאות של Rounds לפייסבוק וכן לטלפונים הסלולריים, אתם יכולים לבצע לא רק שיחות וידאו. אפשר לשחק במשחקים שונים אחד נגד השני, להעלות תמונות ולצפות בהן, ואפילו לשלוח אחד לשני סרטוני וידאו מיוטיוב ולצפות בהם ביחד.
 
קצת על החברה עצמה
חברת Rounds כאמור היא חברה ישראלית לחלוטין, אשר פותחה ע"י שלושה אנשים - אילן לייבוביץ', דני פישל ודמיטרי סטטק. ראשיתה של החברה היתה בשירות מיוחדת שהיא נתנה דווקא לגוגל, תחת השירות של GOOGLE WAVE אשר לא האריך ימים. לעומת זאת, בפייסבוק מיהרו לזהות את הפוטנציאל של Rounds והכניסו אותה כאפליקציה מרכזית בתוך הרשת החברתית. הדבר סייע לבעלי החברה לגייס הון נוסף, וכן לעבור על הפיתוח המרכזי החדש שלה - האפשרות להורדה לטלפונים סלולריים.  אין ספק שהחברה הולכת לגדול עוד יותר בחודשים הקרובים, ואנשים רבים יותר יעשו שימוש באפשרויות השונות שלה, כך שבאמת מדובר על אחד מהפיתוחים הישראליים המיוחדים ביותר שנראו בשנים האחרונות בתחום התוכנה.
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות ב- 2 דיונים
מההתחלה לסוף מהסוף להתחלה